Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha síkosítót használunk,...

Ha síkosítót használunk, tényleg kisebb az esélye annak, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Ha elkezdünk próbálkozni, akkor el kell hagyni a síkosítót?
2009. márc. 24. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
igen, de állítólag van olyan fajta, ami pont segíti a spermák előre jutását, patikában kell kérni!
2009. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mi sikosítót használtunk, és most is. Hááát, nekünk lehet, hogy becsúszott a baba...28-ra nem várom, de egyre több fura tünetem van...
2009. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Én is azt hallottam, hogy csökkenti az esélyeket!

De lehet, hogy nem mindegyik fajta.

Szerintem kérdezt meg a dokidat, lehet hogy tud ajánlani olyat ami nem csökkenti az esélyeket.

Sok sikert! :-)

2009. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A durex sikositonak a hasznalati utasitasaba bele van irva, hogy ha babat tervezel akkor nem ajanlatos hasznalni mert az eselyeket csokkenti . Ha jol emlekszem pont a cseresznye izesitesun olvastam. Persze en csak a durex-rol tudok nyilatkozni de biztosan rengeteg fajta van es ha nincs ez rairva akkor nyugodtan lehet hasznalni.


(Igaz en Angliaban elek es itt lattam, csak azert emlitem meg mert szegeny elso valaszolot valaki lepontozta pedig tenleg letezik ilyen vaginalis sikosito zsele ami segiti a kiskatonak elorejutasat es megfelelo felteteleket teremt nekik, hogy minel tobb tulelje a huvely kedvezotlen felteteleit. A neve PRE-SEED. Meg egy aplikator is van hozza amivel jo melyre lehet fecskendezni, hogy minel tovabb segitse a kiskatonak utjat ezzel novelve a teherbeeses eselyet.

2009. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem én pontoztalak le!!
2009. márc. 24. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: megszoktam, szinte minden második topikban lehúznak, de nem érdekel, gonodoltam, hogy nem te vagy a kérdező pontoz le, de nem ezért írok ide, segíteni szeretnék! :-)
2009. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak, ha spremaölő tartalmút használtok akkor! Spermicid, spermaölő ezt nézd meg, hogy rá van-e írva, légy óvatos azért!
2009. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!