Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárga nyúlós folyás jelenthet...

Sárga nyúlós folyás jelenthet valamit a nemvárt előtt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 24. ciklusnapomon. 1-2 napja fáj a hasam. Ez a fájdalom nagyrészt a méhemnél van, ahol elég erőteljesen jelentkezik hullámokban. Hol görcsöl, hol pedig belenyilallik. Szoktam időnként mindjártmegjönös érzést is érezni. A ciklusaimra egyébként úgy vettem észre az utóbbi időben, hogy rövidülnek. Régebben rendes 28 napos ciklusaim voltak, de pl. a múlt hónapban már a 26. napon megjött. Ennyi a tünetem, ill. a sárga nyúlós folyás. Szerintetek meg fog jönni, vagy előfordulhat még a baba. Volt olyan, aki ugyenezeket tapasztalta és babás volt?
2009. márc. 25. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom még nem irt senki.Nekem a sárga folyás az gyulladás volt,most "kezelgetem". Dokihoz nem akarsz elmenni?
2009. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Eszembe sem jutott, hogy ez esetleg gyulladás lenne, mert egyrészt most vagyok a nemvárt előtt, tehát másra gondoltam, illetve nekem már nagyon sokszor voltak gyulladásaim és akkor fáj-ég-csíp-viszket...stb. Most ilyesmit nem érzek. Azért köszönöm, hogy válaszoltál.
2009. márc. 25. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én,az első!Nekem most volt gyulladásom és nem utalt rá semmi.Csak sárga folyásom volt.Nem viszketett nem is csípett.Szivesen,csak kérdezz nyugodtan,ha tudok akkor segítek!Szia
2009. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a kedvességed, lehet megfogadom.
2009. márc. 27. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!