Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23. dikára kellett volna...

22-23. dikára kellett volna megjönnie a menzeszemnek, milyen tüneteinek kellenne lennie ha baba lenne a dologba?

Figyelt kérdés
Kicsit megy a hasam,de nemvagyok rosszul,és a hasam néha begörcsöl mintha megakarna jönni.Melleim 1hete fájtak ráse tudtam feküdni de megszünt.Nem merek terhességi tesztet venni,félek a csalódástól,mert eddig ha vettem,utánna rögtön megjött...szerintetek reménykedhetek?
2011. jún. 24. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a googlee-be, hogy terhességi gyanu jelek, kiad egy halom találatot.

Csinálj egy tesztet.

Nekem semmilyen tünetem nem volt a mensi elmaradásán kívül.

2011. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen korán még csak annyi bajom volt, hogy le akart esni a fejem a fáradságtól!!Meg teljesen magam alatt voltam, állandóan sírtam volna, na ekkor vettem TH tesztet és 2 vonalas lett! :) (persze a menzesz is ki maradt!!)
2011. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azon kívül hogy nem jött meg, annyi tünetem volt, hogy fájt a hasam, mint mikor meg akarna jönni. Fáradékonyabb voltam, de ezt akár foghattam volna egy frontra is, na meg a nem vártra is!

Szóval kb. semmi tünetem nem volt, úgyhogy szerintem ha késik, akkor vegyél tesztet és próbáld meg!

Tudom milyen rossz, én mindig mikor teszteltem egyik nap, másik nap reggel mindig megjött. De az utolsónál bár kicsit gyomorideggel, de megcsináltam a tesztet és pozitív lett. A sok negatív után el sem akartam hinni!

2011. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, én ugyanígy vagyok, ma elmentünk a tesztes polcok előtt, de úgy döntöttem, csak hétfőn veszek... de folyamatosan wc-re rohangálok, megnézni hogy mi van, mert mindig "na most jött meg" érzésem van... ma émelygtem kicsit és délutántól erősen fájnak a melleim is, de iylen már volt máskor is és akkor megjött :( várjunk együtt, majd jelezz, hogy mi van :)
2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.Nekem 4-5 hónapig tartott, amíg teherbe estem.Rá voltam görcsölve rendesen.Aztán amikor azt mondtam, hogy most már nem érdekel, egyenlőre hagyjuk az egészet, na akkor meg fogant a kis pinás!!Úgy, hogy van abban valami, hogy lazán kell felfogni!!!

És egyébként meg magyarázhatatlan és én sem hittem, de érzed ha terhes vagy..a negatív teszteknél simán ültem és néztem, hogy mi lesz, a pozitívnál, meg nagyon be voltam indulva...toporzékolva, behunyt szemmel vártam azt a 3 percet, hogy leteljen ... :)

2011. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:26 vagyok

előző: kispuncishoz gratula! nekem 1,5 éve volt vetélésem, azóta minden hónapban meghaltam kicsit, de ettegve vártam a menzit, meg számolgattunk... aztán valahol eldöntöttem, hogy ha nem jön össze, hát akkor nekem ez a sors jutott, örülök a már felnött 2 nagy gyerekünknek - van akinek ennyi sem jutott - és majd várom az unokákat... erre most 2 napja késik... úgyhogy nem merek semmit sem tenni, csak várok, és bízok. ide sem akartam benézni, mert eddig mindig bepörögtem aztán jött a pofára esés. rohadt idegesen, de kifelé eljátszom a hidegfejű várakozót :)

2011. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!