Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig életképes az...

Mennyi ideig életképes az ondósejt szabad levegőn?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sokáig, de azért mondjuk 10-30 percet kibírhat.

Nagyon kell vigyázni, ha nem szedsz tabit, hogy ne kerüljön semmilyen formában ondó a hüvelyed közelébe!!

2008. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy 1-2 perc, de gyakran az éretlen sejtek még eddig sem.
2008. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én levegőn 5 percről tudok.
2008. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Meddig életképes a spermium?

Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

2008. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem válaszoló gondolkozz neten írják ezt amit te írtál nem 1 helyen olvastam de ez BAROMSÁG!!!


Úgy őszintén szeritned..


"Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on "


Kiteszed szerencsétlen spermát július közepén 37 fokos foró aszfaltra szerinted túléli?:)NEM!ez amit másoltál a világ legnagyobb baromsága...jó kicsit túloztam tegyük föl... szobámban 37 fok van az ujjamra kerül...szerinted ott is tud 37 fokon annyira életképes lenni mint a herében?NEM mert kiszáradnak, elfogy a tápanyag körülöttük, mozgásképtelenné válnak.akkor mégis milyen módon lennének "termőképesek"? a legnagyobb függvényük a KÖRNYEZETI TÉNYEZŐK!és tudtommal máshol sehol nincs olyan kedvező környezet nekik mint a herében.ezek enm olyanok mint egy hal hogy megfogod és átdobod egy másik tóban ahol úszkál vígan tovább...

2009. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hal példás válaszoló vagyok megint szerintem am 3 percnél nem bírják tovább most őszintén 20 fokon nem szárad rá akármire?:) most primitív példákat mondok pl asztalra,zsebkendőre,ujjra,stb.. legjobb esetben is 10 percig bírják mert utána MEGSZÁRADNAK!! és tudtommal a száradt sperma életképtelen...
2009. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és ha az ánuszába kerül a sperma, ott meddig életképes? Ha pl a fiú beleélvez a csajba, és úgy alszanak el...??
2010. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
sziasztok. ha pl. a fiunak spermiumos a hímvesszője, és kb. 8 óráig ugy maradt...és lefeküdt a csajjal, akkor a csaj terhes lehet??
2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!