Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy a egy pár...

Az lehetséges, hogy a egy pár minden nap próbálkozik, és megjön a nemvártja egy héttel korábban? Vagy mi lehet ez? A beágyazódásos vérzés eltarthat napokig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg max. egy nap.
2009. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódásos vérzés, nem is vérzés inkább 1-2 napig tartó barnázás!
2009. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehet,hogy megjön egy teljes héttel korábban, de kicsit másképpen, mint ahogy szokott?! Nem értem, pedig annyira próbálkoztunk, az utsó mesitől kezdve minden nap (beleérve a mesis napokat is) (és sajnos nem mindig van alkalmunk együtt lenni, mert a párom külföldön dolgozik.)
2009. márc. 25. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne élljetek mindennap házaséletet, mert az nagyon lerontja a sperma minőségét. Ha 2-3 naponta vagytok együtt, folyamatosan lesz a szervezetbe megtermékenyítésre váró és jó minőségű hímivarsejt!

Az, hogy megjött egy héttel előbb, bármire is utalhat. Lehet pszihés háttere is, de még az is lehet hogy a terhesség jele. Tesztet csináltál?

2009. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesztet? Nem korai még, ha elméletileg március 29-én kellett volna,hogy megjöjjön?
2009. márc. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!