Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudná nekem valaki mondani,...

Megtudná nekem valaki mondani, hogy Pécsen az Édesanyák utcai In Vitro Fertilizációs Szakrendelést hogyan tudnám elérni? Van nekik e-mail címük is?

Figyelt kérdés
Felszeretném őket keresni teljes kivizsgálás céljából, mind a páromat, mind engem is.
2009. márc. 25. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Telefonon kell időpontot kérni előre náluk! Elég hosszú a várakozási idő!

2009. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a honlapjukon meg tudod nézni a tel.számot. írd be a keresőbe, hoyg pte szülészeti klinika.
2009. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megtaláltam neked! :)


POTE Szülészeti és Nõgyógyászati Klinika

In vitro Fertilizáció ("Lombikbébi") Szakrendelés

7624 Pécs, Édesanyák útja 17.

Tel: 06-72/326-222/2119

Vezetõ: Dr. Mánfai Zoltán

2009. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is oda szeretnénk járni itt a címük.

Ha voltál vagy ha sikerült beszélni velük akkor -e kérdés alá megtudnád irni nekem is hogy hogy mennek ott a dologk és menynit kell várni , és kihez kell menni.

Előre is köszike.


[link]



Egy sorstárs.

2009. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

utolsó vagyok.

Az első hozzászólót cáfolom 100%ban én hétfőn telefonáltam nekik és azon a héten csütörtökön fogadtak kell mennem műtétre és 2 hétre rá már kaptam is időpontot bár én fogadtam akkor dokit lehet azért de minden nagyon gyorsan ment és a váróban sem kellett sokat várni.

Meg vagyok elégedve velük és a várólista sem volt hosszú.

Sok sikert.

2009. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!