Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitiv vagy szellemcsik?

Halvány pozitiv vagy szellemcsik?

Figyelt kérdés
Kérlek akinek van tapasztalata a tesztek terén válaszoljon, tudom tesztelnem kellene még egyet de várnék pár napot.Ma lenne a nem várt napja a tegnap és ma is barnáztam ma talán kevesebb, de minimális két csepp.Semmi hasfájás vagy mensire utaló jel. Teszteltem de a második csik csak akkor látszik messziről is, ha egy fehér háttérhez tartom, de határozottan ott van. Csak azt nem tudom, hogy szellemcsik-e.A kontroll csik is elég hóka. Szerintetek?
2009. márc. 25. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdésedben leirtad a választ is:-) pár nap múlva ismételj. esetleg ha képet tudnál betenni okosabbak lennénk.
2009. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos probáltam lefotózni de mosódott a kép nem veszi tisztán le.
2009. márc. 25. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan tesztek, amik már engem is becsaptak. Szerintem is jó, ha vársz még egy pár napot, legalább erősebb lesz a csík, és annál nagyobb az öröm is! :-) Próbáld a Clearbluet vagy Gábrielt, HCG-Linet. Ezek nekem eddig nem hazudtak! Szorítok neked!!
2009. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rózsaszín, akár nagyon-nagyon halványan is, akkor az pozitív!!

Ha szürke, vagy koszosszínű, akkor szellemcsík, száradási csík.

2009. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is korai a teszt nem akarom irni hogy a halvány csik is csik mert nekem is az volt de sajna mégsem.

4nap mulva ha nem jön meg akkor tesztej tutira ki fogja mutatni."nekem is két homályos halvány csikom volt"

remélem neked össze jön!!!!!!!!!!

2009. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Kérlek írd meg hogy jártál, most ugyanebben a cipőben járok én is...Bár pár nap múlva úgyis meg tudom mi van velem,de kíváncsi lennék neked mi lett a vég kifejlett?
2009. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!