Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, attól...

Ha terhes vagyok, attól függetlenül van peteérés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nincs peteérés.
2011. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed?
2011. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam,hogy nincs,csak biztos akartam lenni benne hogy tudom e.
2011. jún. 25. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
jól tudod :)
2011. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


Van. Meglepő de van, viszont azt is hozzáteszem, hogy ez nagyon ritka és kb. a terhesség 2-3. hónapjáig tarthat.

Ebből alakulhat ki aztán egy olyan ikerterhesség, ahol az egyik magzat később ágyazódik be, pl. egy hónappal. De a terhesség további szakaszában (amikor már a placenta is kialakul) teljes a hormonális blokk a petefészkeknél.

2011. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha teherbe esek,mikortól nincs peteérés?Mert én úgy tudtam,hogy ahogy teherbe esel,már nincs.?
2011. jún. 25. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor kialakul a méhlepény (3-3,5 hónap) , akkortól kb. szűnhet meg a peteérés egyes esetekben. De ez ritka jelenség, -mint írtam is- és normál esetben igen, ahogy a baba megfogan ill. beágyazódik megszűnik a peteérés is.
2011. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindent jól tudtam.
2011. jún. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!