Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után mennyivel...

Beágyazódás után mennyivel jelentkeznek tünetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a fáradékonyságra, szagérzékenységre, mellérzékenységre főleg.
2011. jún. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ellenkező híresztelés ellenére a terhesség első és legfontosabb gyanú jelen a havivérzés lemaradása. Minden más egyéb tünet viszonylagos, vagy van vagy nincs és egyénenként eltérő elehet, hogy kinél mi és mikor jelentkezik. A terhességi tünetekért a termelődő HCG a felelős, és az általában a havi vérzés elmaradása után termelődik olyan mennyiségben, hogy tüneteket is okoz.
2011. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fáradékonyság kb 1,5 hét után, szagérzékenység 5 hét után, és mellérzékenység egyáltalán nem volt.( Nekem az menszi előtt szokott, és amikor nem volt, abból is sejtettem,hogy nem fog megjönni).A hányinger is 2-szer volt kb 3 és az 5. hét között.
2011. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem megjött és mégis baba volt a dologban. Mivel első baba, ezért nem figyeltem olyanokra, mint szúrkálás, stb. Enyhe émelygés volt viszonylag korán, 3-4 hét, de nem tudtam eldönteni, valódi-e.Ami a leggyanúsabb lett, a fáradtság. Egész héten hamarabb elaludtam, mint szoktam,majd vasárnap délig aludtam...Sosem szoktam. Akkor csináltam tesztet. Ez a 4.hét kb.28. nap után volt. Poz.lett.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!