Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam! Még most...

Tegnapra nem vártam! Még most sincs semmi tünete annak hogy meg akarna jönni. Én már ezt tényleg nem értem! Most babás lehetek vagy sem?

Figyelt kérdés
Annak még örülnék is!A ciklusaim pont 28 naposak,sosem késett.Akcióztunk is,odafigyeltünk a peteérésre stb....Viszont,a mensi előtt 1 nappal halvány +at teszteltem,majd másnap du-n vettem gyorsan 2 Qupidot,mondván érzékeny teszt,az biztosan erősebben mutatja majd ki a babócát,de mind kettő -!!!Majd reggelre látszott ma vmi halvány +.Nem érteeem.Most csináltam gyorsan még 2 tesztet,eltettem a reggeli vizeletem.Az egyik teszt egyértelműen -,a másik úgy néz ki hogy a kontroll jól látszik,majd a tesztcsík felé vezető oldala a hátlapnak pirosabb színű mint a kontroll mögötti rész,abban jól látható fehér csík van de gondolom az nem az aminek látni szeretném.Ne haragudjatok hogy ilyen hosszúra nyúlt a mondókám,de nagyon izgulok.Lehetek még babás,vagy most mi van velem?Sosem szokott késni!De ezek a tesztek,nem értem...Kérlek válaszóljatok!Köszönöm!!!
2009. márc. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te babás vagy!!!Nagyon érzékenyek ezek a tesztek, és , ha a vizeletedben már megvan az a hormon, ami a terhesség alatt van(nem jut eszembe a neve), akkor azt tutira kimutatja.A többi teszt eredményére ne figyelj.
2009. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz,de nem kellene már határozotabban látszódnia ?Köszönöm válaszod!
2009. márc. 25. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem még kevés a hcg-d, azért látszik halványabban. pár nap múlva csinálj még 1 tesztet azon már erősödni fog.
2009. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaaa és gratula, előző voltam. :)
2009. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt napján negatív lett a tesztem, majd 3 nap múlva negatív lett és az 5. napon lett először poziitív.

Még vígan lehetsz babás.

2009. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Úgy várjuk már:)Bár igazatok lenne!Szedek Elevitet,magne B6-ot,c-vitamint.Krémes folyásom van,nem fáj semmim,vagyis ma a mellem leszakad de ez most igazán megtéveszt,mert aerobikozom,és tegnap épp mellizom volt a főszerepben,lehet hogy izomláz,sőt biztos,de eddig úgy tapasztaltam hogy az izomláz kb.2-3 nap múlva jelentkezik,hát nem tudom most minek köszönhető.Derékfájás és iszonyatos álmosság tud rám törni,ja és egyfolytában salátákat ennék és eszek is ,már azt sem tudom kivárni hogy elkészítsem,közben nyersen mint egy nyúl úgy eszem,pedig mindenevő vagyok.Időközönként ráz a hideg és lázas érzésem van pedig még hőemelkedésem sincs.
2009. márc. 25. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
a krémes folyás az jó. holnapután csinálj még egy tesztet az már biztos kimutatja:)
2009. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!