Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek megfejteni, mi...

Segitenetek megfejteni, mi lehetett az oka, hogy ennyit késett, ilyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

altalaban 28, max 30 napos ciklusaim voltak,ha nem szedtem gyogyszert, aztan volt egy cisztam a mellemben, abbahagytam ugy egy evre, aztan huvelygyurut hasznaltam, nem valt be, terhes lettem, elveteltem. ennek mar masfel eve. aztan kb egy evig szedtem fogamzasgatlot, de oruletes migreneket okozott, rossz kozerzetet, es gyakran elfelejtettem, igy abbahagytam. eloszor megjott 31 napra.

most azonban elvileg marc elsejen volt pem (mehnyakam nagyon magasan, es bo kremes folyasom volt...nem igazan tapasztaltam meg tojasfeherjeset), a 28. napon rozsaszin folyas, am a mensi elmaradt, pedig azt hittem az lesz. vartam, vartam, vegul teszt negativ, mensi nem jott...ma reggelig, 39.nap. oriasi gorcsoles, rengeteg ver. sotet, de egyertelmuen piros, nem darabos. kicsit nyulos, mintha a tojasfeherje folyas keveredne a verrel.

nem akartam ennyire reszelets lenni, csak ilyen verzesem, es ennyi keses meg nem volt soha. es nem ertem

ne nezzetek hulyenek, tudom, h nem voltam terhes, viszont hamarosan szeretnek az lenni, es aggodom, h miert volt ilyen.

elofordulhat, h a szervezetem keszult ugyan a peteeresre, es en azokat a jeleket tapasztaltam, de vegul vmi oknal fogva megsem tortent meg, es azert kesett ennyit?

elore is koszi a turelmeteket, h elolvassatok, es ha valaszoltok.


2009. márc. 25. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyit késett, ráadásul bő vérzésed volt, az utalhat cisztára. De az orvosok azt fogják mondani (ha egyáltalán ez a bajod), hogy nem kell félni, felszívódik.

Volt több nő, aki ciszta mellett volt terhes, de felszívódott neki.

Amúgy mi lett a vége?

2010. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia, az lett vegul, h az orvos azt mondta, h nem ernek meg a peteim, vagy ha meg is ernek, nem repednek meg. fogamzasgatlot irt fel, h rendbe jojjon. de nem jott :(

az elso ciklusom fgatlo utan 36 napos volt, aztan elkezdtem homerozni. a masodik rendben volt, egyertelmuen a 16.napon volt pe, es a 30 napon meg is jott. de most a 25 napon vagyok, mar ketszer leesett a hom, aztan emelkedett, szoval nyilvan nem volt megint. habar nem tudom biztosan, mert eltort a higanyos merom, es a digitalissal probaltam rajonni, h mekkora a kulonbseg - ot percig merem azzal is - es hat kb 6 tized. tehat lehet, h volt, csak, en nem latom.

2010. jan. 11. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!