Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18:04-es vagyok, Tegnapra nem...

18:04-es vagyok, Tegnapra nem vártam címmel! Most elkezdtem barnázni! Sosem késett a mensim. Tegnap reggel lett volna esedékes. Most már nincs remény?

Figyelt kérdés
Írtam hogy volt 1-2 halvány +tesztem,és több negatív,kétségbe voltam esve,ha nem jön meg miért negatívak a tesztek többsége?Most meg barnázom,egyelőre picit:((Már esélytelen ugye?Még előjele sem volt mensinek!
2009. márc. 25. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
barnázgatás szokott lenni, még nincs veszve semmi. de dokihoz kéne menni, és ad vmi gyógyszert.
2009. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ird még le a dolgot.Ha terhes vagy,akkor is megjöhet barnásan,a tesómnak is igy volt.Ha meg volt olyan teszt,ami pozitivat mutat,akkor biztos az is vagy.A negativ meg biztos azért az,mert nem olyan érzékenységű a teszt.Én nekem is tegnap kellett volna megjönnie.Vannak tünetek,de én csak pénteken fogok tesztelni.Ha rám hallgatsz pénteken csinálj te is,igy már nem halvány lesz a 2 csik.Reméljük.
2009. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár nap barnázásom volt, aztán az is elmúlt és pozitívat teszteltem 3-4 napra rá. Szerintem még ne keseredj el. Várj egy kiscsi még türelemmel, hátha! Szorítok neked!
2009. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se írd le még a dolgot! Én miután pozitívat teszteltem a nem várt előtt, és másnap is amikorra esedékes lett volna a menzi, és nem halvány pozitívat, aznap egy barna-véres foltot vettem észre a bugyimon. Nagyon megijedtem, gondoltam na akkor ő sem marad meg... de csak annyi volt, és minden rendben van, 13 hetesek vagyunk.
2009. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ugyanilyen cipőben vagyok mint te!Bár én még nem teszteltem és 28-ra nem vártam eddig erős fehér folyásom volt hajnalra át ment barnába de abba az igazi barnába!Nagyon letörtem először de próbálok arra gondolni,hogy ebből még bármi is lehet mert ez a barna valami nem megszokott mert a mensim nem ilyen és reménykedem,hogy nem is lesz olyan!Szorítok magunknak!!!Ne add fel!!!
2009. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!