Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kellett volna megjönnie...

Most kellett volna megjönnie 24-én de nem jött eddig meg és csak fehér folyásom volt! De előtte voltak jelek hogy megjön, Lehet ez az idegességtől és attol hogy hétvégén a hideg padon ültem? Ugye nem lehetek terhes!?

Figyelt kérdés
Hello!Én egy 17 éves lány vagyok.Az a problémám hogy előző hónapban miután elmult a mensim egyből lefeküdtem a barátommal és az óvszer kiszakadt,mielőtt elment volna kivette és a lepedőre csöppent!Utánna este hazamentem és láttam h még van mensim.
2009. márc. 26. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elmeletileg kicsi az eselye annak, h mensi utan egybol teherbe essel, de azert vannak kievetelek. Ha nem jon meg, szr vegyel egy tesztet.
2009. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy ti mit csináltatok mert én 15 éve használok ovszert még soha nem szakadt ki!!! A terhesséi teszt ki mutat ha gondvan rögtön ,2 csík a terhesss!!!rossmannba is kapható kb.600ft
2009. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!