Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint pénteken...

Ciklus.hu szerint pénteken kellett volna megjönnie. De nem jött? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Viszont clostit szedtem, és az a múlt hónapban is kitolta, lehet most is az a baj. Érzem a hasam alját néha, meg kis szurkákat is. De miért írja be hogy pénteken meg kellett volna jönnie, ha akkor is clostis voltam és azt az időpontot írtam be menstruációnak mikor megjött? Téved? Mert szerintem nagyon is. Nektek volt-e ilyen problémátok?
2011. jún. 27. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu össze-vissza számol, ne nagyon bízz benne. Arra jó, hogy vezesd az adataidat és te tudj a diagrammok alapján számolni.
2011. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu átlagot számol. Nekem általában 29 naposak a ciklusaim. Késett egy párszor, és emiatt átszámolta 30 naposra. Szóval, erre nincs mit adni. A hődet is vezeted? Az hogy alakul? Be tudod linkelni a görbédet? Mert úgy többet lehetne mondani. Egyébként, ha nem jön meg a hétvégéig, akkor csinálj egy tesztet, mert lehet babától késik.
2011. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vezetem a hőmet, annyira nem görcsölök rá. Majd jön ha akar a baba.
2011. jún. 27. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztelni nem akarsz?
2011. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de félek hogy negatív lesz. Úgy vagyok vele megvárom még a hétvégét. De reménykedek hogy nem jön meg és pozi lesz a teszt.
2011. jún. 28. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én drukkolok Neked! És várom az eredményt!!! :)
2011. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképp megírom, de szerintem megjön, mert néha szurkál a hasam.
2011. jún. 29. 08:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos. A megjön érzés a terhesség elején normális. Szóval, még ne add fel a reményt!!! :)
2011. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!