Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babás? Ma tesztelt...

Lehetek még babás? Ma teszteltem egyet és negatív lett. Mit csináljak? Van aki azt mondja, hogy nincs peteérésem van aki azt, hogy sárgatest elégtelenségem van.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 26. 12:51
1 2
 1/16 Grófházy ***** válasza:

hány naposak a ciklusaid?

A mensi első napján miért csináltál ovu tesztet?

2009. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem csináltam. Valamiért a program beírta magától. Eddig 28 naposak voltak a ciklusaim, nem tudom miért tolódott ki a pé-m, ha egyáltalán van.
2009. márc. 26. 13:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz!

mi tényleg segítenénk, csak nem biztos hogy menni fog!

Megvizsgál Ultrahanggal, és máris kiderül van e peteérésed... Célszerű a ciklusod 12-16 napja felé menni, mert akkor a tüszőkből látja mi a helyzet!

elküldhet vérvizsgálatra is, amiből pedig a hormonjaidat ellenőrzi les!

szóval semmi nagy vizsgálat nem lesz! Ne aggódj! Ezek rutinvizsgálatok! és ha a doki már mond valamit akkor te is megnyugszol majd.... És lehet hogy a gólya is hamarabb látogat majd meg titeket!

Sok sikert neked!

ja, a görbédet/ görbéidet elviheted magaddal, a dokinak az is egy támpont!

Drukkolok hog

2009. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
bocsi ez lemaradt? szóval Drukkolok hogy minden jól alakuljon!
2009. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

33.napon a teszt kimutatná.

De te Paroxatot szedsz.Annak megvannak a mellékhatásai,nem tudom mik,de szerintem mivel a szerotoninszintedre hat(a szerotonin is egy hormon amit az agyalapi mirigyed termel fény hatásásra),így hat a pajzsmirigyedre is.

Ez a gyógyszer még orvosok által sem tudatos módón hatásos a szorongás és pánikbetegség,meg a depresszió kezelésében.

Így szerintem mi kevesek vagyunk ahhoz h neked kielégítő választ adjunk.

A gyógyszeredet nem szabad egyből abbahagyd,csak fokozatosan.

Én nem vállalnék gyereket miközben ilyen gyógyszert szedek.Elöbb kigyógyúlnék valahogy.

2009. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsodat. Megfodadom!:)
2009. márc. 26. 13:08
 7/16 A kérdező kommentje:
A paroxatról való leszokáson már rajta vagyok, ha megnézed 3 hete már hétvégén nem szedem. 3 hetente mindig 1 napot hozzáadunk. Tudom, hogy menni fog.
2009. márc. 26. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szívből kívánom ,h sikerüljön.Próbálkozz az orbáncfű teával,ginko-bilobával...ezek természetesen adják ugyanazt a hatást.Nekem sikerült.Bár nekem is felírták már nagyon rég ezt a gyógyszert,de nem vettem be.

Igyekezz minden nap a fényre menni,mert attól termelődik a szerotonin.Ebből a szerotoninból a sötétben este melatonin lesz és ez az alváshormon.Hiányában nem tudsz aludni,rosszkedvű és depis vagy.

Neked mire írták fel?

Nézd ezt a linket nem szabad terhesség alatt szedni,sem szoptatás alatt.

[link]

Örülj neki h még nem vagy babás.

2009. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kifelejtettem:

A kis kék négyzetben levő képek jelzik h a magzat is kap belőle.

A gyógyszerről való leszokást pedig nem jól csinálod,de beszéld elöbb meg az orvosoddal. Úgytudom ,h egy napot sem szabad kihagyni,mert az hirtelen nagy csökkenéshez vezet.A helyedben ( ha az orvos is jóváhagyja)egy negyeddel csökkenteném mindegyik adagot.Vagy egy nyolcaddal.3 napon át.azután még nagyobb adaggal csökkenteném szintén 3 napon át és így fokozatosan.Közben pedig helyettesíteném a gyógynövényekkel.Igyekezz a napfényen tartózkodni.

Valószínű,h télen visszafogsz esni,mert kevesebb a fény.Téli depressziónak is nevezik.

Remélem tudtam segíteni.

2009. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kezelőorvosom mondta ezt a leszokási beosztást. Mit tegyek akkor most? Keresek másik orvost?
2009. márc. 26. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!