Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy akkor volt...

Lehetséges, hogy akkor volt peteérésem? Egy picit pánikolok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A legutolsó menstruációm május 1. jött meg.Elvileg 31-34naposak a ciklusaim,de előszokott fordulni az,hogy egy hónap kimarad(idegek illetve stb).Mivel nem jött meg június elején csináltam tesztet,amik negatívak lettek.16.-án voltunk együtt a pasimmal,és akkor már éreztem a mindjárt megakar jönni érzést,szóval annyira nem paráztam,de eddig még mindig semmi,és a múlt hét folyamán volt hasszurkám,meg 2napig annyira érzékeny volt a mellbimbóm,hogy nem emberi,pedig ilyenre nem volt példa. Szerintetek?
2011. jún. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind lehetnek babára utaló jelek, de már tesztnek ki kellene mutatni-a, mert ha terhes vagy akkor már 8 hetes a baba!

Csinálj egy tesztet!

2011. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azóta csináltál tesztet?Szerintem nem azért maradt el, mert babás vagy, hanem mint ahogy te is írtad néha elmarad a mensid. Ami viszont nem jó, mert akkor előfordulhat, hogy peteérésed sincs. De ha volt peteérésed, és a ciklusaid átlag 32 naposak, akkor a 16.-a az jó időpont szerintem.

De a babát még nem igazán érezheted. Nekem pé-kor szokott lenni hasszurka és mellérzékenység. Remélem összejött neked!

2011. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akármikor volt is peteérésed,védekezés nélkül teherbe eshetsz bármikor.
2011. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést,rosszul fogalmaztam meg. Június elején ccsináltam tesztet ott negatív is lett. Viszont június 16.-án voltam együtt a párommal,és akkor éreztem petefészek szurkálást. Gondoltam,hogy hétvégére biztos megjön,de valahogy azóta sem akar.Gondolom akkor az lehetett a peteérés? Június24.-25.én (aktus után 1 héttel) elviselhetetlenül fájtak a bimbóim,de csak két napig,most simán érzékenyek.Ami a pláne,hogy fel vagyok puffadva,ami velem csak menzi első két napján szokott előfordulni:(. A körülményeket elnézve,most nem nagyon örülnénk a babónak,szóval reménykedem,hogy nem vagyok terhes,viszont ha úgy esne akkor sem lenne dráma belőle,legalábbis én részemről biztos nem.
2011. jún. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!