Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai még a hányinger?...

Nem korai még a hányinger? Keddre nem várom, csütörtökön volt a peteérésem, talán tegnap ágyazodhatott be (erre utaló jelek voltak)Éjjel mikor kimentem hányingerem volt.

Figyelt kérdés
Meg reggel is éreztem, mikor felkeltem. Most nincs. Nem korai, lehet inkább valami virus?
2009. márc. 27. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én korainak gondolom a hányingert mint terhességi tünetet, nekem a 7. hétig semmi bajom nem volt!!De, persze minden terhesség más.....
2009. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is korainak vélem, mert a hányinger nem feltétlen jelentkező tünet a terhesség alatt. Nekem egyáltalán nem volt.

Hányingered sok mástól is lehet.

2009. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sem volt semmi bajom a hetedik hétig csak az volt furi hogy feszültek a melleim!
2009. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!