Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja késik a menstruációm...

Pár napja késik a menstruációm, vettünk tesztet, de negatív volt. Mennyi az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január közepén megszakításos módszerrel szeretkeztünk a párommal, azóta rendesen megjött a menstruációm, most viszont nem. A tesztet nem reggel készítettem el és attól félek kevés volt a vizeletem és azért lett negatív a teszt.
2009. márc. 27. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
pár nap múlva tesztelj még egyet...esélyed az van
2009. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
holnap reggel ismételj újra. ha negatív és nem jött meg akkor pár nap múlva megint.
2009. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értelek, januárban volt az aktus, amiből lehetett a baba, de utána megjött normálisan, akkor minimális az esélye, hogy terhes vagy, ha azóta persze védekeztetek úgy igazából. Miből gondolod, hogy terhes vagy? Tünetek vannak?
2009. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tünet annyi, hogy fáj a mellem és "megjön" érzésem van
2009. márc. 27. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Januar kozepen nem vedekeztetek. Januar vegen, februar vegen megjott a mensid, ugye? Es most a marcius vegire varsz?

A januari eset ota nem volt tobbszor olyan, hogy ne vedekeztetek volna?

2009. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen a márciusira várok és azóta nem volt olyan, hogy ne védekeztünk volna.
2009. márc. 27. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felborult a hormonháztartásod. Mint ahogyan az egyik ismert nőgyógyász gyakran megjegyezte, a testünk nem gép. Hiába mondjuk azt, hogy még sosem késett, az még nem biztos hogy terhesség miatt van, ha most késik, mert ahogy említettem, a testünk nem gép. Főleg, ha védekeztetek, akkor végképp semmi okod rá, hogy gyanakodj, kivéve, ha vannak terhességre gyanút adó jeleid. De ha nagyon félsz, megnyugtatásképpen nyugodtan csinálhatsz egy tesztet, hiszen nem kerül sok pénzbe. Az ember a 10*-esét is elszórja össze-vissza minden marhaságra.
2009. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már csináltunk egy tesztet tegnap az negatív lett,örültem is neki,de nem nyugodtam meg 100%osan.
2009. márc. 27. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mar januar ota ketszer is megjott a mensid, es mindig vedekeztetek, akkor mitol felsz?

Amugy menjel el gyorsan dokihoz, ha baj van meg meggondolhatod hogyan tovabb.

2009. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy van olyan nő, akinél még 1-2hónapig megjön a menstruáció amikor terhes.
2009. márc. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!