Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt szombat és vasárnap volt...

Grófházy kérdése:

Múlt szombat és vasárnap volt + az ovu tesztem.Együtt voltunk szombaton, hétfőn és kedden. Lehet, hogy a baba piszkál?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ez hülyén fog hangzani,de azóta folyamatosan érzek valamit odalenn.Olyan mintha érzeném a méhem.meg mindenem,de nem fájdalom amit érzek.Inkább nyomásérzethez tudnám hasonlítani.cicim nem fáj.Ápr.5-re nemvárom
2009. márc. 27. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ebben a cipőben járok én is,de szeritem még most "küzd" bennünk valami.Kicsit úgy érzem,mint ha most külön szerv lenne a méhem meg az ottani dolgok.Várjunk még,de drukkolok,hogy baba legyen mind a kettőnknél:D!!!!

2009. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én ugyanezt érzem, és április 5re nem várom. Vasárnap volt a pém és azóta folyamatosan azt érzem, mintha feszülne a méhem. Néha szúrkált a bal petefészkem is. A cicim nem fáj nekem sem. Remélem, a beágyazódást érezzük.
2009. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én si ápr.5-re nemvárom.

Írjatok nálatok mi lett

2009. márc. 27. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Ok, 2. válaszoló vagyok, én pont ma megyek nődokihoz rákszűrésre, így meg fog vizsgálni. Remélem, nem petefészek gyulladás miatt érzem ezt a feszülést...majd megírom, mit mondott.
2009. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én még 2 napja fémes szájízt érzek és nagyon kellemetlen.

Minden képpen megvárom a nemvártat,de megírom mi lett.Hőmérőzöm is és abból már tudom,hogy van babó vagy sem.

Én is a beágyazódásra tippeltem egyébként:D

Írjatok majd!!!

2009. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 2. válaszadó vagyok ismét. Nődoki lehangolt, azt mondja első lennék a praxisában, aki megérzi a beágyazódást, attól nem feszülhet a méh, nem szúrkálhat az alhas. Szerinte inkább vmi gyulladásom van. Szedjek antibiotikumot, ha nem lesz pozitív a tesztem :(. Ti hogy vagytok?
2009. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekm kicsit fáj a cicim.Meglátjuk mi lesz hétfőn.Akkor tesztelek,feltéve ha nem jön meg vasárnap :)
2009. ápr. 3. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nálam tegnap kezdett nehezedni a mellem,de ez lehet menzesz előtti jel is és persze megjelent két fránya pati,ami nekem menzesz előtt már egy héttel jelentkezni szokott.A fémes szájíz még mindig van és a hőm is emlekedik most már csak azon kell izgulnom,hogy maradjon is fent:)

Remélem nem jön meg neked vasárnap és jó híreket hallunk majd:D!!!De ha hétfőn negatív lesz a teszt akkor még ne keseredj el,mert tudod,lehet még nem elég a HCG.

Babát kívánok!!!

2009. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

na csajok,mára nemvártam és egyenlőre nem is jött meg.Holnap reggel teszek egy próbát...

szorítsatok kérlek

2009. ápr. 5. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Jaaaj,nagyon SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Írj,amint tudsz valamit!!!!!

2009. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!