Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hangulatingadozás, robbanékony...

Hangulatingadozás, robbanékonyság ami a mensi előtt van, akkor is megfigyelhető ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Azt hittem meg fog jönni mert olyan ideges voltam, meg feszült. Mint általában mensi előtt, de szerencsére nem jött meg!:) Most vagyok a 9. hétben! Szorítok neked!
2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok, és boldog babavárást kívánok neked:) Ennyire ideges nem szoktam lenni, robbanni tudnék. Még 3 napom van a nemvártig

2011. júl. 3. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban kiborultam mindenen,zokogtam mint akinek elment az esze.és a nem várt utáni nap teszteltem és pozitív lett.28 hetes kismama
2011. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok, boldog babavárást kívánok:)
2011. júl. 5. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy sikerült e a baba.:)szurkolok nagyon neked
2011. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, persze megírom. Már van egy kisfiam, kistesóra várunk, de nagyon:) Csak az első terhességemnél nem figyeltem semmire, mert a doki elnézte a papírunkat és egy másik pár eredményét mondta nekünk, hogy nekünk nem lehet gyermekünk, így már le is mondtunk róla. Annyi hogy a mellem akkor sem fájt peteérés után, és ez a tünet most is így van. Remélem babát jelent:)
2011. júl. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!