Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még babó? Megnéznétek a...

Lehet még babó? Megnéznétek a görbémet? Vizes folyásom van már 5. napja és nem tudom miért.

Figyelt kérdés

nem nagyon bízom benne hogy lehet babó de olyan furcsa minden a hőm a múlthavihoz képest még mindig magas és megint elindult felfelé és fáj a méhem környéke ha ülök vagy ha csinálok valamit , várok csak de azt nem tudom mire , nektek mi a véleményetek?



[link]


2009. márc. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából én nagyon nem értek ezekhez a görbékhez.

Annyit tudok, hogy ha a mensi környékén fennt van a hőd, nem jön meg és a hőd nem esik le, akkor lehet babó a dologban.

2009. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát érdekes a görbéd. Tényleg lejjebb kellene már lennie a hődnek és mensid is kevesebb volt mint előtte. Csinálj egy tesztet, hátha...
2009. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen hétfőn csinálok egy tesztet az biztos , és nem értem miért nem esik vissza a hőm és ez a vizes folyás rettenetesen idegesít mitől lehet , és az az érdekes hogy nekem mindig olyan volt a mensim hogy tartott 5 napig rendesen és a 6-7 és esetleg de ritkán a 8. napon mindig visszajött a vérzés délután este és reggelre elmúlt de mindig igy volt egy nap kimarad és utána megint vérzek egy délután másnap reggelig most a 3. nap után már tampon sem kellett és az 5. nap reggelén még volt egy csepp és mintha elvágták volna azóta sem egy csepp sem.

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szerintetek mennyi az esély a babára?

2009. márc. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!