Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehér szerü folyás?...

Tojásfehér szerü folyás? Miért van? Baba lehet? Érdemes lenne már tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
11.-e környékére nem várom, nagyon szeretnénk már babát.
2011. júl. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha a folyásod olyan, akkor az még csak ovulációt jelez. Ha most a közepébe vágtok, akkor van esélyetek, h most teherbe esel.

Tudod, nem árt csak itt kérdezősködni, érdemes terhességre és szülésre, gyereknevelésre felkészítő könyveket, internetesoldalakat ovasnod, így tudni fogod, mikor mi van.

2011. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ovum már volt és akkor voltunk is együtt a férjemmel és utána is. csak kérdeztem valamit de látom nem lehet!!!nem vagyok olyan hülye, hogy ne tudjam mikor mim van!!!
2011. júl. 4. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, ha megbántottalak, de a tojásfehérje az ovu jele. Akár használtál ovutesztet, akár mást, az nem mutatott jót. A másik válasz meg az, h akkor hüvelyfertőzésed lehet.
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok terhes, nem volt ovum és nincs fertőzésem, ma megjött, de 3 napja és tegnapelőtt is tojásfehérje-állagú nyákom volt, szóval nem csak ovukor van. Kérdező, szóval nekem a mensi előtt volt.
2011. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ovuláció előtt a méhnyakváladék kitisztul, nyúlósabb lesz és nyers tojásfehérjére hasonlít. Ovu után ismét zavarossá válik a váladék. Ha nincs ilyen váladék, akkor vagy nincs ovu, vagy pedig valami befolyásolja a váladék milyenségét - pl: ondómaradvány, izgalmi előváladék, szoptatás, túlsúly, hüvelyöblítés,gyógyszerek vagy köptetők.

Ezek hatása lehet az is, hogy a ciklus vége felé jelenik csak meg ez a tojásfehérjés váladék, vagy esetleg ezt okozhatja még halasztott ovu.

Nem tekinthető ez a váladék a termékenység jelének, mert túl sok tényező befolyásolja.

Még legalább 5 nap van vissza a nemvártig.Szerintem még nem érdemes tesztelned, hisz a baba kb most ágyazódik be, és csak ezután termelődik a hormon amit a teszt majd kimutathat. Várj még türelmesen, ami tudom, hogy nem könnyű, de a stressz késleltetheti a folyamatokat, illetve csökkentheti a megtermékenyülés esélyét is.

2011. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok:de a barna folyás mitől lehet? 14.én jött meg 18.án voltam együtt a férjemmel.menzim utolsó napján tegnap barnásfolyásom volt. (26-28 naposak a ciklusaim )mitől lehet az utolsótól kérdezem látom ért a dolgokhoz! köszi :)
2011. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9-re nem várom. Nekem ovu után is végig megmaradt ebben a hónapban a tojásfehérjéhez hasonlító folyás. Igaz, nem olyan sűrű, mint ovukor. Kb. 2 napig volt csak testápolószerű. A hasam fel volt puffadva múlt hét vége felé, de mára már nem annyira. És nagyon fájt a derekam is, meg olyan erős mensis görcseim voltak. Nem tudom mi lesz, remélem nem mensi érkezik a hétvégére, hanem egy pozi teszt. :))

2011. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést feltetted már, ha jól látom.Inkább írok oda.
2011. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!