Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is kimaradt ebben...

Szerintetek is kimaradt ebben a hónapban a peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 5. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Háát, szerintem eddig nem nagyon volt. Túl hamar ment fel hőd. Lehet az is, hogy most a napokban még leesik, és akkor megtörténhet az ovuláció. A tünetek alapján, amit jegyeztél a diagrammon, még lehet.
2011. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mikroszkópom mutatott már páfrány mintát,miszerint termékeny voltam akkor.Ezek szerint az nem jelent semmit?
2011. júl. 5. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a mikroszkópban nem nagyon bízok, mert nekem akkor sem mutatott páfrányt,amikor a kisfiam fogant. A hőd sajnos nem mutatja, hogy lett volna ovuláció. Mindig ugyanakkor méred? Hagyományos hőmérővel? És hol méred?
2011. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Minden nap mérem,ugyanabban az időben és hüvelyben.Viszont ma behúzta a peteérésem napját,akkor biztos volt,vagy ezt csak a ciklus.hu gondolja?Igaz ha volt akkor sem garancia ez arra,h volt tüszőrepedésem vagyis ovulációm.Jól tudom ezt?
2011. júl. 6. 16:21
 5/10 A kérdező kommentje:
2011. júl. 6. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu nem pontos ebből a szempontból. A gép végez kalkulációkat a hő alapján. Nekem sem jól húzta be ebben a hónapban sem.

[link]

A 15. napra húzta és biztos h akkor még nem volt meg az ovu csak a 17. vagy a 19. napon.

Ma milyen hőt mértél? Mert azt nem jelölted be. Végülis, ha mostmár magasabban lesz, mint az alaphő, akkor lehet, hogy megvolt akkor mikorra jelöli a gép. De akkor viszont valamiért nagyon magas az alaphőd. Az előző ciklus milyen volt? Beszúrod az a görbét is? Hátha az alapján lehet valamit viszonyítani.

2011. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi,h segíteni próbálsz,de az előző havi nem fog menni,ugyanis csak most kezdtem el vezetni :)Itt a legfissebb görbém:

[link]

2011. júl. 7. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh, hát nem lettünk okosabbak. Most nézem, hogy előző ciklusod, csak 18 napos volt?! Hány naposak szoktak lenni? Mert 18 napos ciklusnál nincs peteérés. Tényleg nem értem. Gyakorlatilag a ciklus elején az előző végéhez képest egy napra esett le hőd, aztán pedig az egekbe szárnyalt. Nem lehet, hogy baba van a dologban?
2011. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Május végén véreztem egy picit,azért írtam be azt,bár inkább barnázás volt.Júni 19-én meg megjött rendesen,emiatt sztem baba nem lehet,bár boldog lennék!!! :) Most nem linkelem be mégegyszer,de ma reggel meg 36,8 volt.Lehet,h esetleg most van még csak peteérés?
2011. júl. 8. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de akkor tényleg nagyon magas az alaphőd. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.
2011. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!