Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi tesztnél, ha a...

A terhességi tesztnél, ha a kontroll vonal sokkal erősebb, mint a másik (ami nagyon halványan látszik csak) akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 csík van az már + tesztnek számít szerintem. De azért én csinálnék még egy tesztet a helyedben.
2011. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy babat varsz. Gratulalok!

(a kontrolvonal mindig ugyanolyan, a masik, a halvany csik a lenyeg)

2011. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a jó hírt. Már fél éve próbálkozunk.
2011. júl. 6. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Már fél éve? :D

De gratulálok én is. Ha halvány ha nem, pozitív a 2 csík.

2011. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sok vagy kevés szerinted a félév?

Az első babámnál 2. próbálkozásra összejött.

2011. júl. 7. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, de tényleg. Fél év az semmi. Azért mosolyogtam a "már" fél éve kifejezésen.

De nem is ez a lényeg, hanem a baba. :) Mégegyszer gratula.:)

2011. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy még bármi lehet, ha nem fog erősödni a 2. csík. Van akinek több teszt is halvány pozitív és mégsem terhes, pl. én is így jártam, az egyiken ráadásul 3 perc alatt jelent meg a 2. csík baba nélkül.

Úgyhogy még ne éld bele magad. 3 nap múlva tesztelj újra.

Drukkolok neked!

A fél év nem számít sok időnek, ráadásul neked van is már gyereked aki hamar össze is jött. Nekünk már lassan 2 éve nem sikerül még az első se! Na ez már soknak számít! :(

2011. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teszteltem újra, ami egyértelműen pozitívnak bizonyult. Egy hét múlva megyek orvoshoz.

Nektek meg minél hamarabbi két csíkos tesztet kívánok, összejön meglátod. Szorítok nektek!

2011. júl. 12. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!