Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más ezt hogyan oldaná meg?...

Más ezt hogyan oldaná meg? Ok, kezdem mostmár belátom, hogy valószínűleg az időeltolódás és a környezetváltozás felboríthatja a ciklust.

Figyelt kérdés
Az én párom külföldön dolgozik, kiutaztam hozzá három hétre, és ez idő alatt volt a számítások szerint a peteérésem. Amikor meg kellett jönnie akkor indultam neki az útnak. Hozzáteszem ott most teljesen más a hőmérséklet is és 6 óra az időeltolódás, 1-1,5 nap az utazás, repülés fél napon át, éjszakai ébrenlét, várakozás, stb. Ez így van oda-vissza. Babát szeretnénk, úgyhogy próbálkoztunk minden nap. 20án jöttem haza, újjabb tortúrával, és 23-án megjött.Pedig nem akkor kellett volna, hanem egy hét múlva 29-én. A ciklusom aránylag rendszeres, de mindenki azt mondja a környezetváltozás felboríthatta a ciklust. Ráadásul 20kg-os bőröndött emelgettem, stb. Az is érdekes ugyan, hogy a mesim most nem úgy jelentkezett, mint szokott. Máskor elötte lévő nap barnázok, most meg rózsaszín folyás és rá egy órára gyenge vérzés ami eltartott 6 napig, máskor 5 nap. Na, ok, akkor legyen ez a környezetváltozástól. De akkor hány napot kellene kint maradnom a férjemnél-kérdem én? Vagy esetleg úgy kellene, hogy a beágyazódás ideje alatt még inkább ott legyek és ne utazgassak és ne 20 kg-ot emelgessek? Akkor az mondjuk már jobb ha egy teljes hónapot vagyok ott? De mostmár azt sem tudom mikor fog legközelebb megjönni, de a jegyet ugyebár előre kell megvenni, akkor most mi alapján válasszak időpontot? Vagy legyen egy teljes hónap és abban már benne van egy peteérés? De akkor abba lehet, hogy megint nem fog beleesni a beágyazódás? Na, hát ilyen és ehhez kapcsolódó kérdések forognak most a fejemben. Tud valaki valami okosat mondani, valami jót tanácsolni?
2009. márc. 30. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán segítene, ha egy teljes ciklust kint maradnál. Akkor mennél amikor már megjött, és egész addig maradnál, amíg a következő mensid nem esedékes. Ha sikerült, legalább együtt tudjátok megünnepelni a pozitív tesztet! Szorítok neked!!
2009. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó is lenne, ha együtt tudnánk megnézni a pozitív eredményt! Köszönöm! Már csak azt lenne jó tudnom,hogy ezek után hogy alakul a ciklusom, most hogy így felborult. Mert a jegyet minél később veszem meg annál drágább. Gondolod érdemes lenne a dokival beszélni erről, hogy ő mit gondol a ciklusról?
2009. márc. 30. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!