Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített teherbe esni a Maca...

Segített teherbe esni a Maca kapszula? Ha az nem, akkor esetleg valami más gyógyszer? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Most nem tudom eldönteni hogy, egy kis segítség kellene amolyan plusz vagy pedig már rengeteget próbálkoztál és valami bogyóhoz folyamodnál.

Ha netán a második verzióról van szó akkor inkább keress fel egy meddőségi központot.

Én sem szedtem be semmit hanem felkerestem egy ilyet.

Igaz időigényes megoldás de sokat segíthet. Ne ijedj meg a meddőség szótól. Sokakat ez megrémít. Nálam egy olyat találtak hogy, egy hormon nem termelt megfelelő mennyiséget. Kaptam egy gyógyszert kimondottan erre és jött is a baba. Azóta két csodálatos gyermekem van. Most próbálkoznék a harmadikkal de ez még nem akar sikeredni.

Nemtudom segíthettem e. Lehet elértettem a kérdést. De gyógyszert semmiképp ne próbálj csak maximum dokival való beszélgetés után.

Majd írj.

Ez

2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked nem sikerül?

Én egyvalamit nagyon tudok ajánlani: Hévíz!

Meddőségre és nőgyógyászati problémákra nagyon jó, szerintem erre is, sőt biztos:o)

2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hallottál e már az Aloe Vera Berry Nectarról! Nekem is 4 év után segített, mikor már azt mondták az orvosok, lehet, hogy soha nem lehet babám... Amikor elkezdtem inni a gélt, 2 hónap után sikerült, és már majdnem félidős vagyok! :D:D:D Sok sikert neked, ha kérdésed van a géllel kapcsolatban, írj nyugodtan, fenn leszek még kb. 1 órát. Pussz
2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi lassan 1 éve próbálkozunk. 2 hét mulva megyek dokihoz. Ugy félek. :(
2011. júl. 9. 17:35
 5/5 anonim válasza:

Snufybaby írnál nekem erről az Aloe Vera gélről?

Mi már 7 éve próbálkozunk sikertelenül és a doki sem tudott eddig még segíteni pedig már közel 2 éve járok minden hónapban hozzá vizsgálatok és gyógyszerek sora van már mögöttem.Köszi

2011. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!