Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal kb 2 hónapja...

A párommal kb 2 hónapja kezdtünk próbálkozni, az első nem sikerült! Tüneteim most vannak, de bizonytalan vagyok! A teszttől meg kiakadok, ha megint negatív! Inkább várok! A véleményetek érdekelne?

Figyelt kérdés
juni30-án megvolt a menzeszem 4 napig, azóta is próbálkozunk!pár napja erős hányingerem van reggelente, émelygek és úgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni!De viszont a melleim nem fájnak!Akkor tudom elképzelni, hogy terhes vagyok ha menzesz előtt lettem az!vagy közben!Ami 1,5 hete volt!Lehetséges?Tesztelni még nem merek, csalódás volt a múltkor is!
2011. júl. 11. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem valoszinu...meg csak most lesz/van peteeresed es lehet hogy ez okoz "tuneteket" 28.a elott nem erdemes tesztelni
2011. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi rá az esély. Bár van,akinek megvan terhesen is, de arra,hogy mensi előtt közvetlen, vagy pont akkor legyél terhes, úgy hogy még vérzésed is volt, szerintem erre szinte alig van esély.

Azért csinálhatsz egy tesztet, ha nagyon akarsz. Az már mutatná!

2011. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs mit irni. Minden lehetseges. Csinalj tesztet, maskepp nem derul ki. Ne vedd csalodasnak, ott a kovetkezo ciklus, nem sok a 2 honap.
2011. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Hát még várok pár napot és csinálok egy tesztet, ha nem múlik el a has fájdogálás!
2011. júl. 11. 22:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit sokára, de azért megírom, hogy 2011. szeptember 5-én pozitívat teszteltem!Április végére várom a kisfiamat!Szval sikerült!!! :)
2012. febr. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!