Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a véleménye tapasztal...

Kinek mi a véleménye tapasztalata a peteérés elősegítő gyógyszerről melynek neve ;Closterbegit;?

Figyelt kérdés

Én majd most kezdem el szedni, mert kiderült, idézem az orvost ; hormonlabor alapján nincs peteérés;

Kicsit tartok tőle mert hát hormon alapú, de ha használ a végeredményért megéri!!

Köszönöm:M


2011. júl. 11. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az nem Clostybetit???
2011. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már írni se tudok.

clostilbegyt a gyógyszer neve

2011. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat. De igen de tudjátok nem tartom a gyógyszert a kezemben éjjel-nappal!!!! A gép és a lakhelyem nem egy helyen van.
2011. júl. 11. 19:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Szépen segíti a tüszőérést, több domináns is megérhet és megrepedhet, csak egy hátulütője van, hogy vékonyítja a méhnyálkahártyát ami ugye nem túl jó.
2011. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez a gyógyszer tudtommal nem hormon alapu...

nekem pozitiv a véleményem rola.

első hónapban csinált peteérést s terhes is lettem tőle:)

remélem neked is segiteni fog

2011. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem is pozitív a véleményem róla, 1. hónap és most 23 hetes vagyok :)

remélem nektek is sikerül

2011. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sumergo ***** válasza:

Az a gyógyszer nem hormonalapú, hanem a szervezet saját hormontermelésére van hatással! Annyira rossz nem lehet, Európa számos országában használják, Kelet-Európában ugyanezen a néven, nagyon sok fogy belőle.(Ott dolgozom, ahol gyártják). Semmi rosszat nem hallottunk még róla, pedig kb. 20 éve forgalomban van. Nyugodtan használd.

A félelmedet pedig nem is értem! Ha egyébként nincs peteérésed, és babát szeretnél, nincs más választásod. Vagy ez a gyógyszer, vagy hormoninjekciók.

Sok sikert!


23+1 hkm

2011. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem ezt a gyógyszert, de nekem nem segített. De remélem neked fog!
2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapot szedtem most, ez a 3. hónapom, szépen meg is nőttek mindig a peték, most például 2 is megnőtt, és mellé még kaptam tüszőrepesztőt is amitől megrepedtek és nagyon remélem, hogy a kisfickók pedig megtették a hosszú utat és célbaértek.
2011. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sajna nem segített!Most vagyok a második 3 hónapos kúra 2. kúrájában...csak reménykedni tudok...!!!!
2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!