Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztatok?Szerintetek miért sikerülhetett? (aki már régebb óta próbálkozott) Esetleg éreztétek,h ez most sikerült teszt előtt? Hogy vagytok,mit éreztek,tünetek menzi előtt és most? Válaszotokat köszönöm,és GRATULÁLOK NEKTEK :)
2011. júl. 13. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia Én én 3napja teszteltem elsőre pozitívat azután másnap megismételtem és az is pozitív lett :)

Én csak abból gondoltam hogy lehet hogy terhes vagyok mert a menszim helyett csak egy kis barnás folt volt

orvosnál még nem voltam de 25.-ére van időpontom úgy hogy már nagyon kíváncsi vagyok!

2011. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gratula,biztosan az vagy!:)és mióta próbálkoztok?akkor ezek szerint semmit nem éreztél a barnás folyáson kívül?nekem 3 nap van a nem vártig,a hőm 37.mi fél éve próbálkozunk.
2011. júl. 16. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
én 19-ére nem várom :) 1éve próbálkozunk, nagyon remélem hogy most összejött végre
2011. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,én is 19-re nem várom :)valami arra utaló tünetek?görbét vezetsz?
2011. júl. 16. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és mi fél éve próbálkozunk
2011. júl. 16. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
mi is kb: 1 éve próbálkoztunk és én is csak annyit vettem észre hogy a hőm 37 és a mai napig is annyi meg van hogy kicsit magasabb
2011. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnos ebben a hónapban sem jött össze. 19.helyett már ma...

a következő hónap remélem már a miénk, ez az utcsó lehetőség az inszem előtt :(

2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2011. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is sajnálom,és nagyon szurkolok neked,mi nők átérezzük az ilyet :(
2011. júl. 18. 12:12
 10/10 anonim ***** válasza:

köszi csajok! sajnos már megszokom a megszokhatatlant. még egy hónap esélyt kaptunk, aztán inszemmel próbálkozhatunk 3szor. ha úgy sem jönne össze, marad a lombik. a legszarabb az egészben, hogy nincs magyarázat. a férjemmel mindketten egészségesek vagyunk, voltunk különböző vizsgálatokon, a hormontól az átjárhatóságin, mindenen. én 27 a párom 32évesek vagyunk. csak egyszerűen nem jön össze. várni-várni, ez felőrli az embert. :(

remélem ti sikeresebb hónapot tudtok majd le.

2011. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!