Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom ez lehet baba? Tul...

Nem tudom ez lehet baba? Tul vagyok a menszin 8napja és azota is fáj a mellem és ma 11körül megszédültem hányingerem volt lehet napoközbe is roszullét? Olyan volt a gyomrom mint aki másnapos! Még soha neméreztem ilyet!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
8 napja múlt el a menszid? És olyan volt mint szokott? Vannak nők, akik még egy ideig menstruálnak. Szerintem vegyél tesztet, mostmár kimutatja.
2009. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt + teszted? Vagy miből gondolod, hogy terhes vagy? Valamiben más volt a menszid? kevesebb, vagy csak barna? Van a kételynek valami jele is? Mert általában a terheses vérzés más, mint egy normális, piros menszi.
2009. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

élénk piros szine volt de kb 3 napja éreztem olyat hogy mint amikor megjönne vagy 2-3 órán keresztül

ja késett 3 napot

2009. ápr. 1. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én tesztelnék egyet a helyedben. 2. voltam.
2009. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és holnap reggel teszteljek vagy most délután?? mikor joBB??köszi a válaszokat
2009. ápr. 1. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig 2. vagyok. Sztem mostmár délutáni is kimutatja, de a reggeli mindig jobb, mert erősebben mutatja a HCG-t a szervezetedben, ha babás vagy. :)
2009. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy a menszin 8 napja, akkor épp peteérés körül lehetsz.
2009. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PÉ is lehet, bár akkor a menszi óta miért fáj a melle? És miért van hányingere? A teszttel kiderül. :)
2009. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!