Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az amivel növelhetem az...

Mi az amivel növelhetem az esélyét a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
pózok .. ételek..italok...bármi.
2011. júl. 15. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteg sok ilyen dolog van ami elméletileg segíti a teherbe esést!elsősorban cigi pia kilőve!szeretkezés után fel veheted a gyertya pózt!figyeld a hődet a pete érésed!de azzal kezd hogy, menj el dokihoz hogy meg tudd hogy úgyis minden rendben van e!a párod is!!!szedhetsz vitaminokat:folsav,e-vitamin,elevit...!vannak erre teák is amiket peteérés előtt meg amit utána kell inni!én a robitussint is már próbáltam azt pete érés előtt 5 nappal már el kell kezdeni inni mert akkor nem lesz olyan savas állítólag a méhnyálkahártyád és akkor talán nem pusztulnak el a kis fickók olyan hamar:-/!vagy valami ilyesmi!egyél sok vitamint legyél lehetőleg kicsit fitt!(nem célzás nem tudom milyen vagy):-)figyelj a táplálkozásra!lehetőleg mondj le az éjszakázásról(buli...)meg a szokásos dolgok!használhatsz ovulációs tesztet is azzal könnyeben tudod kísérni hogy mikor van pete érésed és akkor tudod mikor a legcélszerűbb együtt leni!!!remélem tudtam valamit segíteni ha valamit ki hagytam volna ne haragudj!:-)
2011. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZI!!!!
2011. júl. 16. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit!:-)
2011. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én már mindent kipróbáltam.Teák,e-vitamin,barátcserje,mastodynon csepp,premens,méhpempő.Hónapokig csináltam és sajnos egyik sem jött be,pedig nincs semmi probléma velem.Még van két lehetőség amiket még nem próbáltam a gynex-cseppet és a maca vibe kapszulát,még ezekről hallottam,hogy jó lehet.
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia utolso valaszolo', en most probalom ki a mehpempöt, remenykedek, fel a fejjel , es kitartas
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszike!Sok sikert!
2011. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok!én mindent ki próbáltam már és sajnos már az 5.évet tapossuk baba nélkül!mi megyünk be ültetésre!de kitartás!
2011. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!