Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FER14? Tudtok hasonló készítmé...

FER14? Tudtok hasonló készítményt, csak olcsóbbat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyi a spermaszÁM nekünk 18millio/ml-re kaptunk Maca Vibet, de nem nagyon használt, az utolso eredméyn 6millio lett, erre szedi mos 12 hétig napi egy Clostyt irj neked miért kell? de soktol hallottam hogy segitett a Maca Vibe, nekünk nem.
2009. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
30 millió/ml. 505 mozog, de csak 20% a gyors.
2009. ápr. 1. 17:27
 3/10 A kérdező kommentje:
505 ... helyett 50%
2009. ápr. 1. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en kulfoldon elek de nekunk az segitett, hogy itt gyogyszertarban lehet kapni zselet amihez van egy fecskendo szeru adagolo. Ezt a zselet aktus elott (akkar fel oraval is lehet) fel kell fecskendezni jo melyen a huvelybe. Ez segiti es megerositi a kiskatonakat. Olyan tapanyagokat tartalmaz amitol hosszu ideig eletkepesek lesznek es eljutnak a helyukre. Minel melyebre fecskendezed annal jobb. Elotte en gyertya allasba is alltam, hogy jol befolyon ahova kell (bocsi a reszletes beszamoloert) Nekunk ez segitett semmi mas. Mert legalabb azt a par mozgo kiskatonat is odavitte ahova kell es eletben tartotta oket hosszabb ideig. Itt pre seed a neve. De kerdezd meg, hogy otthon nincs-e a gyogyszertarban valami magyar megfeleloje vagy hasonlo keszitmeny. 6 font volt es 6 egyuttlere eleg. A masik dobozt mar nem kellett megvennunk. :)
2009. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem. És kösz a részletes beszámolót :-)


Hátha bejön!

2009. ápr. 1. 17:39
 6/10 A kérdező kommentje:

És gratulálok a babához :)


Néztem a neten van nálunk is. Meg is rendeljük, bár ez sem olcsó de bíztató a leírás, a tapasztalatod meg főként.

2009. ápr. 1. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon mi a neve a Pre seed-nek? Csak mert en is kulfoldon elek es most fogok hazamenni es szeretnem en is kiprobalni.

Aki ajanlotta ezt a termeket: nalatok is gond volt a spermaszammal/mozgassal?

Koszi a valaszokat!

2009. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

preseed... így találtam meg. Itt a link:


[link]

2009. ápr. 1. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok aki a temeket kiprobalta. Angliaban elek. Igen sajnos nallunk gyengek a spermak, meg a szam sem valami jo. Ferjem mar elmult 40 eves lehet nallunk ez is a gond. A doki mielott barmi mas modszert ajanlott volna mondta, hogy ezt probljuk ki harom honapig es ha nincs eredmeny akkor menjunk vissza. Juliusban hagytam abba a fogamzasgatlot, oktober vegen vettuk meg a zselet es novemberben mar pozitiv volt a teszt. Persze en nem mondom, hogy mindenkinel segit de nallunk bevallt. Most, hogy a veletlen muve vagy sem ki tudja? :) De ha kulfoldon vagy meg akkor ott vedd meg mert mert latom, hogy otthon tobb mint 8ezer Ft. En 6 fontert vettem gyogyszertarban. Meg ha internetrol rendeled is meg 7-8 font korul van, persze ha Angliaba vagy.
2009. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolonak: Ok, megnezem itt is, hatha olcsobb. Amugy a ferjed szedett valamit a sperma feljavitasara? Mennyire volt keves, vagy rossz minosegu?

Koszike:)

2009. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!