Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok terhes lenni de...

Nem akarok terhes lenni de biztos az vagyok 1hónap alatt hatalmasat nőtt a hasam. és mindig meg is volt a menzim hanyadik hónapba járhatok ha már a nadrágot is kilöki a hasam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először csinálj tesztet, ha az pozitív, akkor menj orvoshoz. Vagy egyszerűen menj orvoshoz, de minél előbb, ha nem szeretnéd megtartani, mert 12. hétig vetetheted el.

2009. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hasad növekedése nem feltétlen jelent terhességet! Csoda, hogy még nem teszteltél! És is javaslom, hogy vegyél tesztet, majd menj dokihoz! Biztosat úgyis ő fog tudni mondani!
2009. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vettem 2tesztet..abbol egyiknél mind kettő csík látszott a másiknál pedig az egyik nagyon a másik pedig alig..viszont a hasam nagyon lent van és feszül...
2009. ápr. 2. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötekedni,de ha nem akarsz babát hogy ülhettél eddig nyugodtan?

Egy teszt választ ad öt perc alatt.

2009. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok! Menj dokihoz minél hamarabb!
2009. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a halvány csík is pozitívnak számít, így valószínűleg tényleg terhes vagy. Hogy mennyi idős, azt csak orvosi vizsgálat tudja megállapítani, mindenképpen menj dokihoz mielőbb!!

A halvány csík a kevés hormon miatt halvány, ami jelezheti, hogy még csak az elején vagy a terhességnek. De egy bizonyos terhességi kor után szintén lecsökken a HCG hormon, így lehet, hogy már "túl idős" a terhességed a teszthez.

Ismerősöm úgy született, hogy az anyukája csak akkor vette észre, hogy terhes, mikor megmozdult a hasában, végig menstruált a terhesség alatt. Utána a 2. gyerekével is ugyanez volt a helyzet, nagyon ritka, de előfordul.

2009. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony terhesség, nekem a sógornőm 6 hónapig minszizett, keveset hízott a 6 hónaptól kezdett el látszani a hasa pedig vékony testalkatú, tehát már a 6 hónapot is betöltötte mikor kiderűlt, hogy babás, azóta eltelt 3 év és van egy gyönyörű szép lánya a keresztlányom.

Menj minnél előbb dokihoz, nem akarok beleszólni, de ha babás vagy ne hamarkodd el a döntést, gondold átt, hogy tényleg nem szeretnéd megtartani, nehogy később megbánd hiszen egy baba nagyon nagy kincs minden nő életében,

21 hetes kismama:)

2009. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha akartad,ha nem,szerintem terhes vagy!Menj sürgősen orvoshoz és tartsd meg a babát!Jó egészséget!
2009. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza lehet az előttem válaszolóknak, egyszerűen nem értem, hogy miért nem mentél még el orvoshoz?!
2009. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!