Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem és nagyon...

Ma teszteltem és nagyon halványan pozitívat mutatott, de fél óra múlva eltünt a csík. Ez most baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szellemcsík volt, vagy annyira kevés a hcg a szervezetedben. A kimaradt mensi után tesztelj.
2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
érdemes dokihoz menni?
2011. júl. 20. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj pár nap múlva,és ha poz. akkor menj el a dokihoz.
2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:
Dokihoz még nem érdemes menni, akkor sem látna még semmit, ha van baba. Azt fogja mondani, hogy várj és tesztelgess még. Esetleg elküldhet vérvételre, de ezt sajnos ritkán teszik meg. Olcsóbb a TB-nek ha te tesztelgetsz otthon. :/
2011. júl. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyes terhessegi teszteknel irja is az utasitasban, hogy 5-10 perc eltelte utan az eresmeny nem jo. Szoval nekem is volt h a csik kesobb jelentkezett vagy eltunt 10 perc utan. Pqar nap mulva csinalj egy tesztet s majd meglatod. Dokihoz meg nem erdemes menned
2011. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!