Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélésnél hova tűnik a magzat?

Vetélésnél hova tűnik a magzat?

Figyelt kérdés
Távozik a vérrel? De ha már nagyobb akkor mi lesz?
2011. júl. 21. 02:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut nem sotet kerdes, mert amikor meg csak par hetes, tavozhat, de ha mar nagyobb, akkor ki kell kaparniuk, mint amikor valaki abortuszra megy. Tehat tulkeppen sajnos abortuszt vegeznek ilyen helyzetben. Ha a terhesseg vege fele tortenik, akkor akar a halott babat meg is kell szulni (borzaszto dolog).
2011. júl. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 hetesen volt egy vetélésem sajnos :( A magzat ilyenkor még csak pár milliméter és távozik a vérzéssel. Meg (bocsánat, hogy így írom, de) a petezsák is távozik, azt láttam :( Remélem nem élted át, és nem azért kérdezed! Ha mégis, gyors felépülést Neked!
2011. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

távozik a vérzéssel,sokan nem is tudják h terhesek voltak,azt hiszik késik a mensijük pár napot.ezt is hivhatjuk vetélésnek.



(előző,bocsi,de a petezsák ilyenkor mekkora h láttad?)

2011. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Olyan 5 Ft-os méretű, fura, tényleg zacskó szerű képződmény volt, ami vízben nem oldódott fel (megnéztem, épp fürödtem), szóval nem nyálkahártya volt :( Elnézést ha túl reálisan írtam le.
2011. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Köszi,bocs a kérdését,csak a kiváncsiság..
2011. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, hátha segít valakinek. De a lényeg az, hogy bent nem marad, az biztos, ha magától nem távozik, hát majd a műtét alkalmával :( Szóval még szerencsésnek mondhatom magam
2011. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkit "kímél a sors",nővéremnek jelentős vérzés közben a bugyijában volt(pont a kórházban öntötte el a vér)13 hetesen bizony meglepően "nagy"és babaforma :( .Így azt az abortumot küldték vizsgálatra.Persze még ezután műszeresen kitisztították,nehogy benn maradjon placenta darab.
2011. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek 18.héten halt el a babája.meg kellett szülnie.2napig hagyták vajudni.Azóta se dolgozta fel ,nagyon sajnálom szegényt!
2011. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Elnézést, ha undorító, akkor ne olvasd tovább, kérlek.


Én 6 hetesen vetéltem el, és én is láttam valamit, amit soha nem tudok kiverni a fejemből és felidézni sem szeretek. Néhány centis volt. Alvadt vér szerű. A baba volt, mert az orvosom azt küldte tovább szövettanra. Sajnos én is "ráismertem", egyből, ahogy megláttam :(

2011. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, amennyire "baba", úgy értem (petezsák, stb. nyilván).
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!