Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszt későn...

Ha a terhességi teszt későn mutatja ki a csíkot az még érvényes?

Figyelt kérdés
Egy csíkot mutatott ki, de sokkal később mutatta a csíkot mint hogy elvégeztem a tesztet!
2008. febr. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd csinálj egy másikat is, hátha abból kiderül.
2008. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, mert nekem erre mindenki azt mondta hogy tuti nem baba csak a tesztek ha eltellik egy kis idő akkor tévesen pozitívba váltanak!!

Úgy tűnik igazuk volt!!

De szerintem is csinálj még egyet!!

És akkor már megnyugodhatsz!!

Bár nem tom szeretnéd e?

2008. febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A későbbi csíkozódás teljesen normális dolog.Elméletileg ha csinálsz egy tesztet minden babagyanu nélkül,és hagyos néhány órát gondolkozni,akkor pozitívat fog mutatni.Más a helyzet ha a kontrollcsík is későn jelenik meg.Akkor maga a teszt is rossz,és értékelhető eredményt nem tud produkálni.

Amúgy ez mind rajta van a BETEGTÁJÉKOZTATÓN!Nem véletlenül rakták mellé.

2008. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az "összes csík" későn jelent meg és halványan. Kilenc hetes terhes vagyok.
2008. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 teszt mutatta ki később, (nem sok, max 10 perc), s mégsem lett baba:(
2008. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!