Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 39. napon van a ciklusom. Két...

39. napon van a ciklusom. Két tesztem negatív (36. és38. napon). Ha 36-38naposak voltak az utóbbi időben a ciklusaim, akkor még lehetek terhes a teszt ellenére?

Figyelt kérdés
Semmi megjön érzésem nincsen, nem fáj a hasam, semmi. Volt már így más is és lett baba? Nem értem. Természetesen elmegyek dokihoz ha továbbra sem jön meg, de addig is mégis, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2011. júl. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz. Amíg ne jön meg,bármi lehet. Esetleg görbét vezetsz? Mitől ilyen hosszúak a ciklusaid?
2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron nekem 52 napra jött meg, a ciklusaim kb. 30-35 naposak. de nem lett baba.
2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom. Pár hónappal ezelőtt még tök normális volt a ciklusom(28-30nap). Most meg....
2011. júl. 22. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú ciklussal én elmennék dokihoz.Amúgy még bármi lehet.Tesztelj 1-2 nap múlva reggeli első vizeletből. Ha negatív szerintem menj dokihoz.
2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs peteérésed, feltétlen menj dokihoz. Amikor nekem 35 nap fölé ment, sosem volt pé-m.

De azért drukkolok neked, hátha baba van.

2011. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha, és ha nincs pé-m, akkor meg sem jön? Vagy attól miért csúszik?
2011. júl. 23. 16:59
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Azért csúszik, mert a peteérés után a tüsző maradványa termeli a progeszteront elvileg, ami ha nem esel teherbe, elhal kb két hét múlva, és leesik a progiszint. Ettől jön meg a mensi. Ha noncs ovu, nem emelkedik meg a progeszteron, nem vastagszik meg a méhnyálkahártya, és nem is esik a progeszteron szint, tehát nincs mensi. Hogy akkor miért van mégis valamiféle vérzés, azt még nem sikerült megtudnom. De mondott olyat a dokim, hogy a szervezet "emlékszik", hogy vérezni kéne, tehát produkál valami olyasmit. :-(
2011. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor zen elmélet alapján az elmúlt 4-5 évben(mióta nem szedek gyógyszert) elméletileg mindig volt pé-m? Mert ilyen még sosem volt, hogy nem jött meg. Még mindig, már a 42. napom.
2011. júl. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!