Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 13. napon kaptam tüszőrep...

Ha a 13. napon kaptam tüszőrepesztő szurit, akkor biztos, hogy a 28. napon jön meg a menszeszem?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis előtte nem jöhet ugye? Mert a 26. napon barnáztam kicsit aztán semmi, ma vagyok a 28.-on még semmi, de azt nem értem mitől van a barnázás. Clostit is szedtem, szurit is kaptam. Az nem rendezi ezeket a vérzési rendellenességéket? Régen soha nem volt barnázásom, csak úgy 3-4 hónapja van, de ki is derült, hogy alacsony a progeszteron szintem. Ezek szerint ezek a gyógyszerek nem teszik rendbe ezt a részét is. Nem is azon aggódok annyira hogy van-e baba, mert megpróbálom magam nem stresszelni e miatt, inkább az aggaszt, hogy akkkor most miért van továbbra is a barnázás. A gyógyszer nem segített? Köszönöm a segítséget előre is!
2009. ápr. 4. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szia lehet atol is barnád hogy beágyazodás van, de lehet hogy csak késik. tesztet nem csinálsz?
2009. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 10. napon kaptam tüszőrepesztőt. Onnantól számolva a 14. napon meg is jött sajnos :(((((( Így lett most csak 24 napos a ciklusom, jobban stimulálható vagyok, mint azt az orvos gondolta, ezért tolódott az egész előrébb. Ha így számolunk, akkor neked a 27. napon Nem kéne megjönnie. De azt írtad, még nincs semmi, ez jót jelenthet.. Használsz Utrót? Mert attól késve jön meg, ha megjön egyáltalán, mert lehet baba van!!!!

M

2009. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár igazad lenne és baba lenne! Ma már teszteltem egy negatívat, pedig a 30. napon vagyok. Igaz nem reggel, hanem délben, de szerintem már ilyenkor kéne akkor is látszódnia. Ráadásul már hányingerem is van reggelente. Amúgy más gyógyszert nem szedek. Én már nem értem mi van!
2009. ápr. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!