Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyünk? 3-án kb...

Van még esélyünk? 3-án kb hajnali 3kor volt pecsételő vérzésem és görcsöltem is. Peteérés lehetett? Elvileg időben jókor volt.

Figyelt kérdés
A férjemmel utoljára 1én éjjel tudtunk együtt lenni, azóta nem volt rá lehetőségünk és legközelebb 5én este lesz. Ebből így lehet már vagy még baba? Nagyon vágyunk már rá, de mindig van valami akadály, amit nem tudunk elhárítani sajnos... Köszi az őszinte válaszokat.
2009. ápr. 4. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha az 1.-i együttléten jó erős, egészséges spermákat kaptál akkor 3.-án még ficánkolhattak. De az 5.-e már késő. Feltéve ha tényleg 3.-án volt pé. úgyhogy azért 5.-én is próbálkozzatok!
2009. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!