Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos biokémiai terhességem...

Sajnos biokémiai terhességem volt, most kezd múlni a vérzés. Utána kell kihagyni valamennyit, vagy lehet rögtön próbálkozni? Valami tipp, hogy ez ne forduljon elő többet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Ezt olvasd el nagyon jó kis történet.Mindig van remény.31 hetes kismama
2011. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves elso, hogy jon ide ez a tortenet es mi koze van a kerdeshez? Nem kotekszem, felre ne erts, csak nem ertem.

Kedves kerdezo, ne aggodj! A biokemiai terhesseg nagyon gyakori, csak sokan eszre sem veszik, mert nem teszteltek, mert korainak gondoltak. Ugye ez akkor van, ha megtermekenyulsz, de a beagtazodas vmilyen oknal fogva nem tortenik meg es rendes idoben vagy picit kesobb a no menstrualni kezd, ezt meg vetelesnek sem nevezik. Utana kezdodik az uj ciklus. Egy honapot kihagyhatsz, de akar egybol probalkozhattok. Nekem volt ilyenem, a kovetkezo utani ciklusban teherbe is estem. Ugyhogy, ne aggodj, nem jelent semmit, gyakori jelenseg sajnos. Sok sikert, remelem, nemsokara sikerrel jartok!

2011. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!