Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamit nem értek, már hónapok...

Valamit nem értek, már hónapok óta belém engedi és mégsem jön össze a baba? én általában nem tudok elmenni de, hogy terhes legyek nekem is el kell élveznem? Lehet, hogy nagyon hülye kérdés de én nem tudom, miért nem sikerül, nincs semmi bajom pedig!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tudod mit szoktam?

Ez most lehet nem ide való amit írok,de:

A férfiak általában elalszanak aktus után.A párom is.Én utána a karjaiban masztizok.Van amikor felébred és látja és segít.De nagyon-nagyon jó.Így tutti "felszippantom "Őket.

Van aki azt állítja h ha élvez a nő akkor nehezebben marad terhes.Orvosilag meg épp ellenkezőleg bizonyított.

Orgazmus során a "hullámok" felszívják a spermiumokat.

Mégis az esetek többségében női orgazmus nélkül is sikeres a megtermékenyítés.

Egyáltalán nem volt hülye a kérdésed,sőt.

2009. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem sikerül,mert a nőknek a csiklójuk(klitorisz) felel meg a férfi péniszének.Ha azt nem izgatják MEGFELELŐEN,akkor szerintem egy nő sem tud elélvezni,csak megjátszák.Jól esik az aktus és teljesen más tudatba kerülsz,de dughatja "orrba szájba fülbe"...azt az erös orgazmusos reflexet csak a csikló izgatásával lehet kiváltani.Biológiailag bizonyított már.
2009. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
A teherbeeseshez nem szukseges orgazmus. Attol hogy sosincs orgazmusod meg siman teherbe eshetsz. Bizonyitasok ide vagy oda, de en csak a huvelyi orgazmust tudom elerni (az nagyon jo), a csiklo izgatasat nem kulonosebben elvezem. Ez van. Leheta kivetel lehet hogy erositi a szabalyt.
2009. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!