Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér, krémes folyás jelezhet...

Fehér, krémes folyás jelezhet babát?

Figyelt kérdés
Pé. után 7 nappal kezdődött ,ami általában így is szokott lenni nálam.Max 2 napig szokott tartani.Most viszont nem múlt el, pedig a 12. dpon járok.Szerintetek baba lehet a dologban?
2011. júl. 24. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyéltalán nem biztos h baba van a dologban nekem is fehér folyásom van szinte minden nap és nem vagyok terhes.ha nagyon sok jön akkor lehet h van valami
2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan változik a hüvelyi nyálka a ciklus folyamán?


A ciklus első felében: amint vége a menstruációnak, néhány napon belül felléphet egy nedves érzés, de még esetleg nem figyelhető meg nyálka. Egyénileg felléphet azonnal krémes nyálka is. Minél közelebb vagyunk a tüszőrepedéshez, annál nagyobb mennyiségű és jobb minőségű nyálka termelődik. A méhszáj bejáratát a terméketlen időszakban egy nyálkadugó zárja el, amely a tüszőrepedéshez közeledve ösztrogén hatására egyre folyékonyabbá válik. Ahogy német nőtársaimtól szerencsém volt megtapasztalni, ennek a nyálkadugónak egy része esetleg egy darabban is leválhat és eltávozhat. Ez nem ok az aggódásra, csak azt jelzi, hogy a termékeny időszak közeledik.


A tüszőrepedés környékén: tojásfehérjeszerű hüvelyi nyálka, olajos, csúszós érzés közvetlenül a tüszőrepedés előtt. Egyénileg tarthat ez a szakasz 1-5 napig, de akár tovább is. Az is normális, ha a nyálka csak krémes és sohasem tojásfehérjeszerű (ebben az esetben a mennyiség nő meg). Röviddel a tüszőrepedés után kevesebb lesz a nyálka, még néhány napig krémes állagút meg lehet figyelni, aztán szárazság következik be. A félreértések elkerülése végett: a hüvely soha sem szárad ki teljesen, nem lesz olyan, mint a Szahara ;-) A kiszáradásnál inkább az a lényeg, hogy egy tartós minőségi és mennyiségi változásnak kell bekövetkeznie, mégpedig a csökkenés irányába.


A ciklus második felében: 3 nappal a tüszőrepedés után szárazságnak kell bekövetkezni. Egy héttel utána a szervezet újra krémes állagú nyálkát termel, ez 2-3 napig is megfigyelhető. Ez a nyálkatermelés a beágyazódás időszakára esik ugyan, de ezzel nem függ össze. Ezután a menstruációig ismét szárazság következik. 1-2 nappal a vérzés előtt újra vizes, tojásfehérjeszerű nyálka figyelhető meg, ha nem lépett fel terhesség. Ez a következő vérzés előrejelzője. "

2011. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ebben a hónapban nekem is ilyen volt, mégis megjött-sajnos:(


Nem lehet tudni-remélem te szerencsésebb leszel....

2011. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg tehát a beágyazódás időszaka és a mensi között szárazság áll be, amíg nem jön a vizesedés.Na ez a száraz szakasz maradt most ki nekem, ezt találtam furcsának.Köszi a válaszokat!Még két nap és kiderül, hogy mi van.
2011. júl. 24. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na miujság kérdező sikerült a baba?
2012. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!