Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik, de nem merek...

Két napja késik, de nem merek tesztelni mert a folyásom ragacsos átlátszó. Mensi lesz?

Figyelt kérdés
Sokat pisilek feszül a mellem és nem szokott késni.A folyásom már 4 ,5 napja ilyen, nem vizes inkább olyan mint pé.kor .Mit gondoltok,mindenkinek fehér volt a folyása amikor el maradt a mensije?
2009. ápr. 6. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, de ezt nem mondhatom biztosra, azt csak a teszt tudná megmondani.Ne félj tesztelni, előbb utóbb úgyis ki kell derülnie.Személy szerint nekem ilyen folyásom volt mikor gyanakodtam a terhességre.És a teszt be is bizonyította.

De miért félsz tesztelni?Nem akarnád a babát?

2009. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz vagyok!

Mármint az nem valószínű, hogy megjön!

2009. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nem a babától félek hanem a negativ tesztől ,mert a 18 hónap próbálkozás után láttam már elég negativat:)persze azokat mindig a nemvárt előtti napokba csináltam most késik elősször és most itt van nem merek tesztelni:)Van már egy gyerekünk de a második várat magára rendesen:(
2009. ápr. 6. 07:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi nem tudtam!

Szerintem reménykedhetsz, de ha biztire akarsz menni várj még vagy 2-3 napot és tesztelj!

Nagyon drukkolok!

Amúgy ugyanaz vagyok megint aki az előző kérdésedre válaszolt.Pont elmosolyodtam magam, hogy hol itt hol a másik kérdésnél beszélünk!

Mégegyszer minden jót!!!!!

2009. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...És a reggeli első vizeletből a legbiztosabb.
2009. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem holnap reggel rászánom magamat ,mert ez se megoldás itt ülni és variálni...
2009. ápr. 6. 07:56
 7/8 nini24 ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ez a tünetem! 2 napja késik, a folyásom ragacsos, néha fehéres, néha átlátszó:( Ma negatív lett a teszt! Remélem korai volt! Majd írj, mi lett az eredmény! ++++++++ :)

2009. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most teszteltem és neg.:(
2009. ápr. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!