Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet két nap...

Szerintetek lehet két nap eltéréssel megcsináltatni az inzulin-, cukorterheléses vizsgálatot? Akiknél előszőr csináltattam átvertek, muszáj lenne újra egy másik labornál, hogy időben kész legyen, vinnem kéne a dokinak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,mert pont az a lényeg h elöször éhgyomri aztán utána a terhelés.

nálunk sztk-ban csinálják.

hogy verhetnek át ezzel?

2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne két napon belül megismételni? Csak neked lesz egy kicsit megterhelő.
2011. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő ugy gondolja h egyik nap az egyik,utána a másik,igy értelmezem.
2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érti, hogy egyik nap az éhgyomri vérvétel volna, két nappal később pedig a terheléses, akkor azt úgy nem lehet, de az szerintem egyértelmű, hiszen éppen az a lényege, hogy meghatározott időkülönbséggel történjen meg a két vérvétel.
2011. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
100%
Hogy hogy átvertek? Kifejtenéd?
2011. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én vagyok a kérdést feltevő. igen, úgy értettem, hogy egyik nap elvégezték a 3 pontos teljes vizsgálatot, majd rá két napra újra csinálnák (nem tudtam, ez korrekt eredményt adna-e és mennyire terhelné meg a szervezetem így lombik előtt). az utolsó kérdezőnek válaszolva (és, hogy mindenki okuljon) mindig a prolaborban csináltattam, most is hozzájuk kértem időpontot, de közben elköltöztek, ezt nem tudtam, és pechemre a régi helyükön üzemel egy másik magán labor. de a különbséget zongorázni lehet. először azt mondták, du. kettőkor átküldik az eredményt tegnap, ha nem telefonáljak. telefonáltam, akkor azt, h most kezdik és ma reggelre kész. ma reggel megint telefonáltam, azt mondták, még nem kezdték el, nem tudják, mikor fogják, egy hetes futamidőt tudnak garantálni, azaz másfél hetet, mert az a 7 munkanap..tegnap nem ezt mondták, a prolabor 2 órán belül küldte mindig a leletet. közben az endokrinológusom elment nyaralni 3 hétre és kétséges volt, hogy jövő héten meg tudom mutatni ezek után a meddőségi dokimnak a lombikomhoz, ami most kezdődne..de megoldódott szerencse, a párom elkérte abból a laborból a véranyagomat és átvitte a prolabor új helyére, holnapra kész:) köszi nektek a válaszokat.
2011. júl. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!