Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy vált be - vagy nem...

Kinek hogy vált be - vagy nem vált be - a Clostilbegyt tabletta?

Figyelt kérdés

Hány hónap alatt sikerült teherbe esnetek a szedése alatt?

1., 2. esetleg többedik terhességetekre kaptátok?

Volt-e valakinek ikerterhessége?

és úgy általában, mi a véleményetek róla?

Én a kövi menstruációtól fogom szedni, azért érdekel a dolog!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 28. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerkőc clostyval fogant és mindegyik az első hónapba.Nekem bevált a tabletta mellékhatás sem volt!


Sok sikert kívánok!

2011. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem sajnos még nem sikerült teherbe esnem egyáltalán, pedig már 4 kúrán is túl vagyok.
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Kaptál mellé tüszőrepesztő szurit is?

2011. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekunk a 2 honapban meg is fogant, most vagyok 5 hetes terhes:)
2011. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
50%
Tüszőrepesztőre nincs szükségem, nem azzal van a gondom, hanem azzal, hogy megjön-e egyáltalán.
2011. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy 6 hónapig meg se jött.Kiderült hogy pcos van nekem.

Így elöször norcolut tablettát kaptam így megjött a menzesz és akkor a closty meg a tüszőrepesztő.

2011. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is első hónapban babát hozott a tabletta:)
2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sumergo ***** válasza:

Tüszőrepesztőt nem azért adják, mert nem repedne meg magától a tüsző, hanem azért, mert így biztosan megreped, ráadásul előre tervezhető időben.

A Closty mellé én is kaptam, használt is, ahogy vesszük, de méhenkívülim lett tőle sajna, úgyhogy végül lombik lett.


25+3 hkm

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt ti kértétek,hogy írják fel,vagy ez mitől függ,hogy fel írják.Régóta próbálkoztatok már és nem sikerül a baba?Vagy a menzitekkel volt gond?Olvastam neten a betegtájékoztatóját,és ott a hosszú ideig szedett fogamzásgátló is fel volt sorolva indoknak.
2011. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló/kérdező!

Egyszer már voltam terhes - 5 hónap után, spontán sikerült, mindenféle gyógyszer, hőmérő, ovuteszt nélkül - csak kb. a 9. héten elhalt, műszeres befejezés történt, és most más lett a mensim, gondoltam visszamegyek a dokihoz, h mit mond rá, ettől még lehet-e babánk, és ezt írta fel.

2011. júl. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!