Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban miért ilyen...

Ebben a hónapban miért ilyen csufi a görbém a múlt hónapban olyan szép volt? Valami hormon probléma lehet?

Figyelt kérdés

Ez a mostani görbém:


[link]



Ez a múlt hónapi:


[link]


Ma voltam a 21. napi vérvételen de csak jövőhét közepén lesz eredmény és addig izgulok hogy lehet-e valami baj.

Szerintetek?


2009. ápr. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
a 15. napon volt pé-d, Kár hogy az a 13. napi kiugrás ott van, nem tudom mi lehet az, de azt leszámítva semmi baj a görbéddel.
2009. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elöször is nem vagyok orvos, ezért csak a saját véleményemet tudom leirni. Szerintem az előző hónapban a 17. napon lehetett a peteérésed, most pedig a 16. napon. Mivel 28 napos a ciklusod, a ciklusod második fele rövid. Nálam is ez volt a helyzet, és a vérvételből kiderült, hogy a progeszteron szintem alacsony. Ez sárgatest hormon elégtelenségre utal.
2009. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!