Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfazastol elmulhat a menzesz?

Felfazastol elmulhat a menzesz?

Figyelt kérdés
8nap helyett csak 3 es fel napig volt meg,utolso fel nap mar csak barna volt!14eve menstrualok es ilyet meg nem tapasztaltam!Ja es neha ramjon,h mindgyart meg akar jonni!Sokat iszom es sokat pisilek!!Koszi elore a valaszokat!
2011. júl. 31. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom igen. Én 2 hónapja voltam felfázva és kimaradt. Sosem szokot...Akkor ez is belefér.
2011. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod!!Hat remenykedtem,h baba van a dologban,de hat ez van!:(
2011. júl. 31. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlhat el tőle, a nyálkahártyád ugyan úgy leválik akkor is ha fel vagy fázva meg akkor is ha nem, viszont olyan van , hogy kevesebb a mensi akármilyen okból, nem volt mondjuk ovu, a tüsző megnő de nem szabadul ki belőle a petesejt pl, ilyenkor is kevesebb a mensi, vagy ha egyáltalán nem volt tüszőérés, és sok hormonális oka lehet.
2011. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze a terhesség sem kizárt, úgy, hogy egy tesztet csinálnék a helyedben, ha negatív akkor pedig tovább lépnék.
2011. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!