Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megtörtént már az...

Szerintetek megtörtént már az ovuláció? Görbe mellékelve!

Figyelt kérdés

Ja még csak annyit, hogy 29-én erős pozitívat, 30-án halványabbat de még mindig pozitívat ma már negatívat teszteltem LH tesztel.Ugye ma még legyünk együtt a párommal?

[link]


2011. júl. 31. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2011. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 31. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit elfelejtettem, hogy tegnap volt középidős fájdalmam, ha az számít valamit!
2011. júl. 31. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozi teszt után 24 -36 órán belül tehát egy másfél napra r lesz ovuláció, előtte túl sokat voltatok együtt , szerintem rontja a sperma minőségét és mennyiségét, én ilyen görbével és lh teszttel ma és holnap lennék a párommal.
2011. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegnap vagy ma lehetett, de túl sokat voltatok együtt, gyenge minőségű lesz a sperma...De lehet, hogy ettől függetlenül méh összejöhet.
2011. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 31. 12:51
 7/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 31. 12:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én nőgyógyászom azt tanácsolta, hogy legyünk mindennap együtt, mivel a kétnaponkénti együttlét, illetve az időzített együttlét sem hozott eddig eredményt, pedig mind a ketten makk egészségesek vagyunk orvos által igazoltan!
2011. júl. 31. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Esélyes hogy elkaptátok,de osztom az elöttem szóló véleményét,mi is együtt voltunk 2 hóig minden nap és nem jött.Aztán már csak kétnaponként, meg akkor mikoir jólesett és jött magától!!

Nekem nem vált be ez a programozott "csináljunk gyereket módszer"!!!

2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!