Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Choragon injekció után mennyiv...

Choragon injekció után mennyivel érdemes együtt lenni a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Ez az első stimulációs hónapom.Magas prolaktin szintre kaptam bromocriptint mellette ötödik naptól closti,12.-ik napon azaz tegnap három tüsző uh-n(16,18,20mm)ma choragon és az orvosom szerint ma még nem de holnap és holnapután próbálkozzunk!A ciklusaim 28 naposak és általában nálam a 14.nap be szokott jönni!Ha holnap lesz a 14.-ik nap lesz még idejük a kiskatonáknak fel érni?Mert ugye az sem egyszerű főleg,hogy páromnak eléggé lusták is!Nem lesz késő holnap este?
2009. ápr. 7. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia én Choragont kaptam az inszem előtt, és 36 órával később volt a befecskendezés.

Szóval kb úgy számold, hogy az injekció beadása után egy nappal már lehet próbálkozni, mert ugye nem halnak meg rögtön a kis fickók.

2009. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Csak azért aggódom kicsit,hogy le ne késsünk mert jövő hónapban ha most sikertelenek leszünk HSG majd utána nekem is inszemet javasolt a doki de azt már nem igazán szeretném ha nem muszáj!Remélem neked sikeres volt és hamarosan boldog anyuka leszel,vagy már vagy is!?Sok sikert!
2009. ápr. 7. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jókívánságokat, még 10 hetünk van hátra anagy napig! Papír szerint :)

Akkor számold úgy, hogy szuri után 24 órával legyetek együtt, és utána is kedv szerint.

Így szerintem ugyanúgy érnek oda a kiskatonák, mint amikor nekem odatették őket a célvonalhoz 36 óra múlva. :)

Sőt, ha jobban belegondolok, több is volt, mint 3 6óra, mire felkerültek.

Úgyhogy 24 óra múlva hajrá, és nem fogjátok lekésni! Szurkolok! :)

2009. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszi a választ!Ha most sem jön be köv.hónapban nekem is inszem és mostmár a te példád is nyugtat,hogy van esély!Két éve várjuk a gólyát és eléggé szerencsétlennek éreztem magam,hogy nem megy természetes úton!Másból meg csakúgy potyognak a gyerekek akkor is ha már nem kéne!Jó egészséget és sok boldogságot a babához!!!
2009. ápr. 8. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Van esély, bizony, és az inszem se katasztrófa!

Mi azon szoktunk nevetni a párommal, hogy tutira tökéletes gyerek lesz, mivel team-munkával készült! :)

Nagyon szurkolok!

2009. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!