Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most összejön a baba...

Ha most összejön a baba esetleg (elméletileg 08. 03 körül lesz PÉ-m), akkor a szeptemberi nyaralást le kell mondanunk, ugye?

Figyelt kérdés
Jelenleg még megszakításosan védekezünk (ami ugye köztudott, hogy nem 100%) és a nyaralás után látnánk neki "élesben" a babaprojektnek :) Londonba megyünk, busszal, szeptember közepén, ami elég sok utazást és rázkódást jelent. Szerintetek abban a hipotetikus esetben ha mégis sikerülne a picit összehozni a nyaralás előtt, akkor le kell mondanunk az utat és buktuk a pénzt? Párom szerint ha esetleg teherbe esek nem lesz baj ilyen korán még az ilyen hosszú útból de én nem tudom :(
2011. aug. 1. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nincsenek súlyos tüneteid(vérzés,erős görcsölés,nem tudsz enni egyáltalán a hányingertől,folyamatosan kihánysz mindent),akkor boldogan és nyugodtan elmehettek!
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell!!! Kicsit divat mostanában túllihegni a terhességet!:))

Barátnőm pl. területi képviselő, 10 hetes terhes és minden nap több 100 kilométert vezet ezeken a fantasztikus magyar utakon.

Ha nem vérzel, ergo nincs semmi gond a terhességeddel, akkor nem kell lemondani!

2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális terhesség nem akadálya annak, hogy éld tovább a megszokott életedet! Ha jól beágyazódott a babád és egészséges, akkor onnan szinte kirobbantani se lehet :). 180 fokos fordulat nem kell az életedben! A terhesség nem betegség, hogy az töltse ki majd minden percedet, hogy mi baja lehet a babának. Ha egy terhesség megszakad mondjuk egy utazás, nyaralás vagy épp egy kisebb megterhelés után, az inkább azt bizonyítja, hogy a baba beteg volt. Ilyenkor még a mindent vagy semmit elv érvényesül. Szóval, ha minden rendben lesz, nem görcsölsz, nem vérezgetsz, nyugodtan menjetek akár Londonba is :) Jó utat és szorítok, hogy összejöjjön a baba :)
2011. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad?

14 hetesen Horvátországban nyaraltam, kocsival mentünk.

24 hetesen repülővel utaztam.

Ha rendben van a terhességed, akkor nincs ok az aggodalomra.

2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!